Dzięki rozpoznawalnemu nazwisku Hailey Bieber od dziecka obracała się wśród hollywoodzkich elit. Po ślubie z kanadyjskim piosenkarzem wyszła z cienia sławnych krewnych. Dziś z powodzeniem rozwija własną markę beauty, prowadzi internetowy talk-show „Who's In My Bathroom” i bierze udział w światowych kampaniach. Cieniem na jej działalności kładzie się rzekomy konflikt z Seleną Gomez. Lata domysłów i plotek doprowadziły nawet do zasypywania modelki... groźbami śmierci. Niedawno w jej obronie stanowczo stanęła domniemana rywalka. Mimo to Hailey Bieber zdołała zgromadzić wokół siebie społeczność liczącą niemal 50 milionów obserwatorów. W internecie szczególnie uważnie śledzą ją redaktorki mody i urody. To od kalifornijskiej it-girl zapożyczyły sposób na powiększanie ust konturówką i niezawodny sposób na stylizowanie niebieskich jeansów. Jednak obok starannie przemyślanych looków na profilu 26-latki można znaleźć też prywatne fotografie w objęciach ukochanego, migawki z dalekich podróży i... nostalgiczne pamiątki sprzed wielu lat. Z małą pomocą twórców programu Saturday Night Live Hailey znów przypomniała nam, jak wyglądała jako nastolatka. 

Hailey Bieber na archiwalnym nagraniu. Jako 13-latka nosiła aparat i długą grzywkę

Ekipa stojąca za satyrycznym show szykuje się właśnie do premiery nowego odcinka. Zgodnie z tradycją do nowojorskiego studia zaproszono znane osobistości ze świata show-biznesu. Tym razem komikom partnerować będą Molly Shannon i Jonas Brothers. Tuż przed emisją odcinka z gościnnym udziałem Nicka, Kevina i Joe, specjaliści ds. social mediów przypomnieli poprzednie występy muzykalnych braci. Nie omieszkali pokazać fragmentu  z 2009 roku, kiedy to zespół został zapowiedziany przez Aleca Baldwina. Aktorowi na scenie towarzyszyła zaledwie 13-letnia bratanica, Hailey Bieber. Jak się domyślamy, obecność założycielki Rhode, wzbudziła w sieci duże zainteresowanie.

Wideo nie uszło uwadze Hailey, która postanowiła pochwalić się nim na swoim profilu. Nie ma w tym nic dziwnego, bo gwiazda od zawsze chętnie dzieli się kadrami z rodzinnego albumu. Wystarczy rzut oka na jej zdjęcie profilowe – modelka ma na nim zaledwie kilka lat. W instagramowej relacji wykazała się dystansem do siebie i nawiązała do ortodontycznych klamerek, jakie nosiła na zębach w szkolnych czasach.

haileybieber / instagram.com

Internauci zwrócili też uwagę na mocno wycieniowaną fryzurę z opadającą na oczy grzywką typową dla lat 2000.  Zauważyli też, jak wielką radość sprawiła jej możliwość obcowania z bijącą wówczas rekordy popularności grupą. „Wyglądała tak uroczo” – komplementują idolkę. „Jest moją ulubioną nepo baby!”. „Od zawsze miała wyczucie stylu. Która z nas nie chciała wtedy się tak ubierać?” – pytają w komentarzach. Niektórzy zwrócili też uwagę na uderzające podobieństwo członków rodziny Baldwinów: „Ma w sobie tak dużo z ojca i wujka! Są jak dwie krople wody”. Zgadzacie się z nimi?