H&M Studio już jest! Ekskluzywna kolekcja szwedzkiej sieciówki, którą zaprezentowano kilka miesięcy temu na Paris Fashion Week (zobacz tutaj >>), doczekała się własnej sesji wizerunkowej. Propozycje słynnej marki na jesień i zimę 2016/2017 są kobiece, trochę romantyczne, ale głowną rolę odgrywa tu folklor (przede wszystkim szwedzki). Cięcia, hafty, kontrastowe tkaniny, nadruki, oversize i dopasowania, sylwetki w kształcie klepsydry, spodnie z wysoką talią, kobiece koszule - to wszystko znajdziecie w linii premium od H&M. Paleta kolorystyczna skupiona jest na barwach ziemi, czerni, czerwieni, bieli oraz niebieskim. Nie zapomniano także o akcesoriach - już marzymy o kapeluszach typu gaucho (południowoamerykańskich pasterzy), kowbojkach, jedwabnych szalikach czy kwadratowych torebkach.

Zarówno w kampanii i lookbooku H&M Studio zobaczymy sporo znanych twarzy. Twarzami premierowej kolekcji zostały m.in. Freja Beha Erichsen, Ashley Graham, Soo Joo Park i Karly Loyce.

W naszej galerii znajdziecie także propozycje dla dzieci. W informacji prasowej możemy przeczytać:

"Inspiracje czerpane były z sag, takich jak Alicja w Krainie Czarów, czy szwedzkich bajek Johna Bauera. Zdobienia i nadruki są niezbędnym elementem stylizacji. (...) Niezastąpione elementy zimowej garderoby zostały przyprawione bajowymi elementami, jak wełniany płaszcz z dzwoneczkami na rękawach i odpinanym kołnierzem ze sztucznego futra, czy aksamitne legginsy z lamówką ze sztruksu. Sukienki są bajeczne i zabawne, jak warstwowa sukienka w róże, czy biała folklorystyczna sukienka z długimi rękawami, koronkowym przodem i pełnym dołem."

Kolekcja H&M Studio jesień-zima 2016/2017 będzie dostępna w Warszawie (ul. Marszałkowska 104/122) oraz w sklepie online od 8 września

H&M Studio jesień-zima 2016/2017: kampania i lookbook >>