H&M: otwarcie sklepów. Kiedy i gdzie? 

Odzieżowy gigant zapowiedział dziś, że planuje na nowo otworzyć swoje cztery polskie sklepy. Dziś na Facebooku H&M pojawił się post, w którym szwedzka marka zdradza, że niedługo będzie można znów zrobić zakupy (prawie) jak dotychczas. "Drodzy Klienci, pozostając w zgodzie z najnowszym rozporządzeniem Rady Ministrów, otworzyliśmy cztery sklepy stacjonarne H&M" czytamy na fanpage'u sieciówki. Stacjonarne sklepy, o których moda, znajdują się w Katowicach (ul. Stawowa 9), Zakopanem (ul. Krupówki 49), we Wrocławiu (ul. Świdnicka 7) oraz w Sopocie (ul. Bohaterów Monte Cassino 55/57). Będą one otwarte w godzinach 11:00-19:00 i mają działać zgodnie ze wszystkimi obecnymi zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Inspekcji Sanitarnej. Obowiązkowe będzie noszenie maseczek i rękawiczek oraz dezynfekowanie rąk, a także - jak dotychczas - zachowanie dystansu i płacenie kartą.

Modne torebki z wyprzedaży. Oto 7 modeli z Zara, Mango, H&M i innych sklepów, które warto kupić w niższej cenie [Wyprzedaże 2020]>>

"Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa. W sklepach czekają na Was rękawiczki i żele dezynfekujące. Prosimy również o zachowanie bezpiecznego dystansu oraz wybranie płatności bezgotówkowej. Wasze zdrowie i zdrowie naszych pracowników jest naszym największym priorytetem, dlatego dziękujemy za stosowanie się do powyższych wymagań" podkreślają przedstawiciele H&M

Sklepy mogą zostać ponownie otwarte dzięki temu, że mają mniejszą powierzchnię niż 2000 metrów kwadratowych (zakaz handlu dotyczy większych z nich), jak wyjaśnia social media manager H&M w komentarzach na Facebooku.

Już wkrótce, na fanpage'u H&M oraz stronie hm.com, mają pojawić się informacje o kolejnych otwarciach sklepów stacjonarnych. Te wymienione wcześniej, według informacji marki, powinny być otwarte od teraz. 

Dyrektorem generalnym H&M została specjalistka ds. zrównoważonego rozwoju. To pierwsza kobieta na tym stanowisku>>