O zaręczynach Gwyneth Paltrow i Brada Falchuka mówiło się pod koniec 2017 roku, a w styczniu para wydała oficjalne oświadczenie, w którym potwierdziła doniesienia pojawiające się w mediach oraz wystąpiła się na okładce magazynu "Goop". Paltrow i Falchuk poznali się trzy lata wcześniej na planie serialu "Glee", przy którym razem pracowali (aktorka pojawiła się w kilku odcinkach hitowej produkcji). 

Gwyneth Paltrow zorganizowała imprezę, na której wszystkie gwiazdy były bez makijażu >>

Gwyneth Paltrow w sukni vintage sprzed prawie 60 lat! Zobaczcie kreację aktorki na Emmy Awards 2019 >>

Dieta Gwyneth Paltrow. Aktorka stosuje pewną kontrowersyjną metodę [diety gwiazd] >>

Gwyneth Paltrow i Brad Falchuk wzięli ślub w ten weekend w towarzystwie rodziny i przyjaciół (pojawili się tam m.in. Cameron Diaz, Benji Madden i Robert Downey Jr.) w domu Paltrow w Hamptons. Para przygotowywała się do ślubu przez cały rok, a aktorka ponoć zadbała o najmniejszy szczegół ceremonii, żeby wszystko było bajkowe i poszło po ich myśli. 

Jestem bardzo podekscytowana! Nie miałam wcześniej ślubu z prawdziwego zdarzenia. Czuję się jak dwudziestojednolatka - przyznała wcześniej w PeopleStyle

Zarówno aktorka, jak i scenarzysta, mają już za sobą małżeństwa: Brad Falchuk był mężem producentki Sezanne Falchuk, a Gwyneth Paltrow - żoną Chrisa Martina, który obecnie jest w związku z Dakotą Johnson.