Millie Bobby Brown i Noah Schnapp przyjaźnią się właściwie od początku zdjęć do pierwszych odcinków "Stranger Things" i wspólnie dorastali na planie serialu braci Duffer. Dziś aktorka ma już osiemnaście lat, a jej kolega po fachu - siedemnaście, a na platformie pojawił się już czwarty sezon produkcji science-fiction  o mrocznych przygodach przyjaciół z Hawkins, którzy ponownie próbują ratować świat przed niebezpiecznymi siłami. 

Nowe odcinki już pobiły rekordy popularności na Netfliksie i znalazły się na szczycie listy Top 10 już po kilku dniach od premiery.

Równolegle z binge'owaniem czwartego sezonu "Stranger Things" możemy też czytać i oglądać rozmowy z serialową ekipą, bo promocja trwa w najlepsze. Czy największą liczbę wywiadów udzieliła odtwórczyni roli Jedenastki, Millie Bobby Brown? Niewykluczone. Dziś najgłośniej mówi się o jej wspólnym wystąpieniu ze Schnappem dla MTV News, w którym para przyjaciół opowiada nie tylko o powstawaniu "Stranger Things 4", ale też ich bliskiej koleżeńskiej relacji. 

Utwór Kate Bush "Running Up That Hill" po 37 latach znalazł się na szczycie listy przebojów! Wszystko dzięki serialowi „Stranger Things”!>>

Z wywiadu wynikło, że Millie Bobby Brown i Noah Schnapp zawarli pewną "umowę". Aktorzy obiecali sobie, że jeśli w wieku czterdziestu lat będą singlami, to wezmą ze sobą ślub. "Stwierdziliśmy, że jeśli oboje nie staniemy na ślubnym kobiercu do czterdziestki, to pobierzemy się, ponieważ będziemy dobrymi współlokatorkami" przyznała Brown, a Schnapp dodał: "Tak właśnie byśmy zrobili". W wywiadzie żartowali też, że byłoby to całkowicie platoniczne małżeństwo z osobnymi sypialniami i wspólnymi psami. "Ale bez dzieci. Nie mogłabym poradzić sobie z twoim dzieckiem" zaśmiała się w stronę kolegi Mille Bobby Brown, a on skwitował: "To mój deal-breaker. Żadnych dzieci"

Wideo z wywiadem obejrzało na YouTube już ponad 600 tysięcy osób, a w komentarzach nie brakuje zachwytów nad serdeczną i swobodną przyjaźnią aktorów. "Każdy potrzebuje swojego 'Noah' dla swojej 'Millie' i na odwrót! Ta dwójka to idealny wzór przyjaźni" napisała jedna z fanek. Film możecie obejrzeć poniżej:

"Stranger Things 4": wszystko co wiemy o nowym sezonie hitu Netflixa [data premiery, fabuła, obsada, zwiastun]>>