Telewizja Polsat postanowiła pochwalić się wiosenną ramówką i swoich gości zaprosiła do warszawskiego klubu Space. Na tym szczególnym wydarzeniu pojawiły się gwiazdy seriali, programów telewizyjnych oraz celebryci. 

Kanał zaprezentował m. in. seriale - kolejne sezony "Pierwszej miłości", "Przyjaciółek", "Świata według Kiepskich" oraz premierowy "Na Krawędzi" z Urszulą Grabowską, Marią Niklińską, Markiem Bukowskim, Przemysławem Sadowskim, Mają Hirsch, Agnieszką Warchulską, Krzysztofem Pieczyńskim i Mirosławem Baką. 

Powrócą także hity programu, czyli "Must Be The Music. Tylko muzyka", "Got to dance. Tylko Taniec", "Malanowski i partnerzy", a nawet "Pamiętniki z wakacji". Pojawi się także teleturniej "Kalambury", który poprowadzi Piotr Gąsowski.

Gala była także doskonałą okazją do zaprezentowania się. Według naszej redakcji najlepiej wyglądała Paulina Sykut w białej sukience z dekoltem w kształcie litery "V" oraz Joanna Kulig w ołówkowej spódnicy i białych szpilkach, które już są hitem wiosennego sezonu. Resztę stylizacji zobaczycie tutaj: GALERIA GWIAZD NAWIOSENNEJ RAMÓWCE POLSATU.