Złośliwi nawet twierdzą, że więcej dzieje się na imprezie amerykańskiego magazynu niż na samych Oscarach. Prawdą jest, że zaproszenia na galę w Dolby Theatre dostają w pierwszej kolejności osoby związane z nominowanymi filmami oraz prezenterzy - wszystkie celebrytki znane z wyśmienitego gustu muszą się obejść ze smakiem. Inną kwestią są standardy, a dokładnie reguły dotyczące stylizacji. Po latach wielu kontrowersyjnych looków, Oscary stały się bardziej powściągliwe i klasyczne. Coraz rzadziej mamy szansę zobaczyć na czerwonym dywanie celebrytkę w zaskakującym sukni. Za to na after-party jest wręcz odwrotnie.

Gwiazdy na Vanity Fair Oscar Party 2023. Olivia Wilde, Kendall Jenner, Gigi Hadid, Kylie Jenner, Hailey Bieber, Jennifer Coolidge na słynnym after party. Niektóre aktorki i modelki zaskoczyły swoimi stylizacjami

Mamy wrażenie, że ostatnio gwiazdy więcej odsłaniają niż zakrywają. Na gali Vanity Fair nie było inaczej. Hunter Schafer, Zoe Saldana, Emily Ratajkowski, Olivia Wilde, Laura Harrier, Emma Chamberlain, Alessa Ambrosio czy Daisy Edgar-Jones mocno eksponowały ciało. Gwiazda serialu "Euforia" wywołała spore poruszenie, także w internecie. Ogromne wrażenie zrobiła też Gigi Hadid, która w klasycznej czerwonej sukni Zac Posen wyglądała jak Jessica Rabbit, tylko w wersji blond. 

W centrum sztuki The Wallis pojawiła się też Hailey Bieber. To pierwsza tak duża impreza, na której pojawiła się modelka od czasów kontrowersji związanych z Seleną Gomez. Podobnie było w przypadku Adama Levine i Behati Prinsloo - w zeszłym roku muzyk zmagał się z doniesieniami na temat zdrad. Jednak patrząc na zdjęcia, w ich związku nie mogło być lepiej.

Zaproszenie od Vanity Fair przyjęły też siostry Jenner. Ostatnio o Kendall jest głośno w kontekście jej domniemanego związku z raperem Bad Bunny. Na niebieskim dywanie pozowała w kreacji Jean Paul Gaultier. Na bankiecie nie zabrakło też gwiazd serialu "Daisy Jones and The Six" - Riley Keough, Camilii Morrone i Suki Waterhouse. Brytyjka pojawiła się w towarzystwie siostry. Kto jeszcze? Razem z długą listą gości świętowali przede wszystkim laureaci Oscarów, bo to przecież była ich noc. 

Zobacz zdjęcia z Vanity Fair Oscar Party 2023 >>