Dzień przed oficjalną premierą, marka H&M zorganizowała specjalny wieczór dla gwiazd i dziennikarzy. Osoby zaproszone mogły wreszcie zobaczyć z bliska oraz kupić ubrania i dodatki z metką "Isabel Marant pour H&M". Co ciekawe, część gości miało na sobie już rzeczy z limitowanej kolekcji Marant. Tradycją jest, że przy takich okazjach panuje ścisk, a przy wieszakach prawie dochodzi do rękoczynów. Tak było i tym razem.

W sklepie szwedzkiej sieciówki przy Nowym Świecie pojawiły się znane blogerki (Jessica Mercedes Kirschner, Julia Kuczyńska i Karolina Gliniecka) oraz gwiazdy. Byli to m. in. Magdalena CieleckaMaja Sablewska z Wojtkiem Mazolewskim, Anna Dereszowska, Zosia Ślotała, Aleksandra Kisio, Marieta ŻukowskaMagda Steczkowska, Karolina Malinowska i Olivier Janiak oraz Anna Wendzikowska, Julia PietruchaBeata Sadowska, a także Maja Ostaszewska. Aktorka przyznała, że jest wielką fanką tej francuskiej projektantki:

"Od wielu lat uwielbiam to, co robi Isabel Marant. Mam sporo jej rzeczy w domu, pierwsze zakupy poczyniłam 5 lat temu w Paryżu, na Le Marais. Bardzo podoba mi się to, że kolekcja dla H&M nie odbiega bardzo od tego, co można zobaczyć w światowych salonach Isabel Marant"

Gwiazdy na premierze kolekcji Isabel Marant dla H&M >>