Ostatni pokaz Simple zapamiętamy z kilku powodów, nie tylko ze względu na huczne świętowanie 20-lecia istnienia marki na rynku, pojawienie się Zuzy Bijoch na wybiegu, ale również ze względu na miejsce, gości i dress code. Dawno nikt nie zorganizował pokazu tak daleko od centrum Warszawy (ATM Studio), co prowadziło do pewnych problemów komunikacyjnych, ale rozumiemy, że ilość zaproszonych osób wymusiła na projektantce wynajęcie hali. 

Na szczęście prezentacje nowych kolekcji budzą tak duże zainteresowanie wśród naszych celebrytów, że część z nich miała mały problem ze znalezieniem miejsca w pierwszym rzędzie. Poza tym, Lidia Kalita na zaproszeniach poprosiła swoich gości o przyjście w konwencji black & black. Niestety nie wszyscy wzięli sobie to do serca, a może zrobili to specjalnie, chcąc wyróżnić się w tłumie czarnych kreacji. Według nas najlepiej prezentowały się: Zosia Ślotała (w sukni Simple), Joanna Horodyńska oraz Edyta Herbuś. W kreacjach Simple wystąpiła: Dorota Gardias, Julia Pietrucha, Wiola Kołakowska oraz Agnieszka Więdłocha.

Największą gwiazdą była zdecydowanie Doda, która nie tylko pojawiła się w sukience, którą mogliśmy podziwiać na wybiegu, ale także ze względu na jej spektakularne przybycie. Wokalistka przyjechała "tylko" z półtoragodzinnym opóźnieniem.

Zobacz: Gwiazdy na pokazie Simple, jesień-zima 2013/2014 >>

Pokaz Simple, jesień-zima 2013/2014 - recenzja >>