Soho Factory to już stałe miejsce pokazów Roberta Kupisza. Projektant tym razem zaprosił swoich gości na prezentację kolekcji na sezon wiosna-lato 2018 (co więcej, większość pokazanych ubrań trafi do butików jeszcze w tym tygodniu!). Co zobaczyliśmy?

"Desert" (z ang. pustynia), a wraz z nią estetyka boho, hippisi, wielbłądy i odcienie nude oraz khaki stanowiły motyw przewodni kolekcji. Można było dowiedzieć się o tym już z zaproszenia, które bawiąc się op-artem miało przywoływać na myśl efekt fatamorgany. Projektant na wybiegu rozstawił nawet palmy zrobione z puszek wody mineralnej, oczywiście marki jednego ze sponsorów pokazu (tu trzeba przyznać, że był to bardzo udany product placement). Jak zawsze ważną rolę w prezentacji Kupisza odegrała muzyka, która podzieliła pokaz na części.

Na ulicy Mińskiej pojawili się fani stylu Roberta Kupisza oraz gwiazdy, m.in. Joanna Horodyńska, Maja Sablewska, Julia Kamińska, Agnieszka Grochowska, Monika Olejnik, Aneta Kręglicka, Maffashion, Ada Fijał, Wojciech Mazolewski, Ekskluzywny Menel, Barbara Kurdej-Szatan, Agnieszka Hyży, Zofia Zborowska, Ramona Rey, czy Magdalena Schejbal.

Gwiazdy na pokazie Roberta Kupisza wiosna-lato 2018 >>