Tym razem Robert Kupisz zabrał nas w góry, a dokładnie do słowackich Tatr! Krivan, znany również jako Krywań to szczyt w południowo-zachodniej części Tatr Wysokich po słowackiej stronie, o  zakrzywionym wierzchołku. O Krywaniu pisał Kazimierz Przerwa-Tetmajer, góra "pojawia się" także w słowackim hymnie oraz na monetach o nominale 1, 2 i 5 eurocentów. Słowackie Tatry to także ojczyzna słynnego Janosika. Najnowsza kolekcja Kupisza inspirowana była właśnie mieszkańcami i krajobrazem Podhala, a także sportami zimowymi (zwłaszcza snowboardem). W informacji prasowej możemy przeczytać:

"W góralach zachwyciła mnie autentyczność, siła charakteru, przywiązanie i miłość do miejsca w którym żyją. (...) Tatry sprawiają, że odnoszę wrażenie jakbym był w gotyckiej świątyni. Przerażają mnie ale jednocześnie fascynują."

Na pokazie Roberta Kupisza nie zabrakło również gwiazd oraz znanych blogerów. Zaproszenie od projektanta przyjęli m.in. Maja Sablewska, Piotr Rubik, Wojtek Mazolewski, Aneta Kręglicja, Maffashion, Macademian Girl, Ekskluzywny Menel, Michał Żurawski i Roma Gąsiorowska, Agnieszka Grochowska, Beata Sadowska, Natalia Siwiec, Ada Fijał i Monika Olejnik.

Gwiazdy na pokazie Roberta Kupisza "KRIVAN" >>