17. urodziny trzeba celebrować z rozmachem! Tak, marka założona przez Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego ma już tyle lat. Duet projektantów postanowił to uświetnić prezentacją premierowej kolekcji. Jednak tym razem nie zorganizowano "klasycznego" pokazu np. w hali ATM - Paprocki & Brzozwski zaprosili swoich gości do Zachęty. Warszawska galeria sztuki współczesnej stała się miejscem niezwykłego wydarzenia. Modelki nie chodziły po wybiegu, a stały się eksponatami. Byliśmy świadkiem wystawy poświęconej nowej linii od duetu Paprocki & Brzozwski.

To nie wszystko. Paprocki & Brzozwski zaprezentowali również serię zdjęć, na których muzy polskich projektantów pozują przed obiektywem Marleny Bielińskiej, Aldony Karczmarczyk i Roberta Wolańskiego. Na fotografiach pojawiły się m.in. Katarzyna Sokołowska, Jessica Mercedes, Kinga Rusin, Natasza Urbańska, Anna Mucha, Joanna Dereszowska, Maja Sablewska, Karolina Gorczyca, Kamila Szczawińska, Edyta Herbuś, Paulna Krupińska, Marcelina Zawadzka orazKarolina Malinowska.

Wieczór uświetnił koncert zespołu KAMP!. A kto wybrał się do Zachęty? Zobacz zdjęcia z gwiazd z pokazu nowej kolekcji Paprocki & Brzozwski.

Gwiazdy na pokazie Paprocki & Brzozowski "17" >>