Pokaz najnowszej kolekcji MMC odbył się w dość nietypowym miejscu. Projektanci nie zdecydowali się na słynne Soho Factory, halę ATM, czy Transcolor. Ilona Majer i Rafał Michalak zaprosili swoich gości na Nocny Market! Od zeszłego roku to ulubione miejsce warszawiaków - co weekend przybywają tam tłumy mieszkańców stolicy oraz turystów. Na peronach starego dworca Warszawa Główna organizowane są imprezy łączące w sobie street food oraz dobrą muzykę na świeżym powietrzu. W tygodniu miejsce jest zamknięte, ale dla MMC zrobiono wyjątek.

W tych niezwykłych okolicznościach, zaprezentowano linię MMC na sezon jesień-zima 2017/2018. Jak możemy przeczytać w informacji prasowej: "nowa kolekcja duetu MMC Studio została zbudowana na kontrastach i eklektyzmie, projektanci otwarcie mówią o odważnych połączeniach (sztucznych, przyp. red.) futer z lateksem, czy też o nietypowej formie i niestandardowych kolorach". Pojawiło się sporo odniesień do stylistyki z lat 80. i 90., a także eksperymentów z konstrukcją. Także i tym razem mogliśmy podziwiać kilka sylwetek męskich, dopełniających kolekcję dla kobiet.

Na prezentacji MMC pojawili się: Małgorzata Rozenek-Majdan z Radosławem Majdanem, Edyta Herbuś, Roma Gąsiorowska, Joanna Krupa, Aneta Kręglicka, Katarzyna Warnke z Piotrem Stramowskim, Maffashion, Ada Fijał, Julia Wieniawa, Maria Niklińska, Radek Pestka, Karina Kunkiewicz i Natalia Siwiec, a także Robert Kupisz, Łukasz Jemioł, Tomasz Ossoliński, Tomasz Jacyków, Marcin Tyszka czy Joanna Horodyńska.

Gwiazdy na pokazie MMC jesień-zima 2017/2018 >>