Kolejny pokaz Mariusza Przybylskiego odbył się na Mińskiej 65 (to ostatnio popularna lokalizacja wśród polskich dizajnerów). W surowych wnętrzach dawnej drukarni projektant zaprezentował nową kolekcję na sezon jesień-zima 2018/2019 o nazwie "Dark Wonderland". Nawiązania do dreszczowców nie tylko pojawiły się w scenografii, ale i w premierowej linii. Spokojnie, ciemne barwy rozjaśniono kroplą karminu, purpury i oranżu. "Przybylski sięgnął po najmodniejszy odcień 2018 roku, czyli lansowany przez Instytut Pantone, ultra violet, na męskich spodniach, kamizelach i koszulach nadrukował motyw skóry węża (pojawił się on wcześniej u Elie Saaba, Akris, Acne i Chloé), odważnie wykorzystał transparentne zwiewne tkaniny, a część modeli odszył z granatowego denimu." Przeczytaj relację z pokazu >>

Kogo zobaczyliśmy na pokazie Mariusza Przybylskiego? Zaproszenie od projektanta przyjęli m.in. Monika Olejnik, Katarzyna Warnke z Piotrem Stramowskim, Lara Gessler, Karolina Szostak, Ada Fijał, Monika Olejnik, Michał Żebrowski z Aleksandrą Żebrowską, Majka Jeżowska, Anna Jurksztowicz, Weronika Książkiewicz, Katarzyna Figura, Katarzyna Stankiewicz, Joanna Horodyńska i Karolina Gilon.

"Mariusz zawsze robi filmowe pokazy, nie inaczej było w tym przypadku. Początek był iście spektakularny, a zakończenie skojarzyło mi się z 'Dzikością serca'", przyznała Ada Fijał w jednym z wywiadów po pokazie.

Gwiazdy na pokazie Mariusza Przybylskiego jesień-zima 2018/2019 [ZDJĘCIA] >>