Po ponad dziewięciu miesiącach doczekaliśmy się nowej kolekcji od Macieja Zienia! Projektant tym razem zaprosił swoich gości do Teatru Wielkiego - Opery Narodowej, gdzie każdy miał miejsce w pierwszym rzędzie. Zień postanowił docenić wszystkich swoich gości i zapewnić im jak najlepsze warunki do podziwiania jego premierowej linii zatytułowanej "First Lady". Co zobaczyliśmyna wybiegu?

Nowa kolekcja Zienia jest bogata jak amerykańska socjeta - żyje kolorami, fakturami, detalem. Pokaz otworzyły sylwetki zdominowane przez oranż - sukienki z symetrycznie rozchodzącymi się aplikacjami, swetry z odkrytymi plecami i przepiękny set z białym golfem i częściową peleryną. Zieniowi udało się awansować kolory cytrusów na te, które nadają się na wieczór.  (...) Zień kłania się nisko starodawnej elegancji. Spina talie modelek jak w new looku Diora, dodaje baskinkę, a spódnice rozkloszowuje tak, że żyją własnym pięknym życiem.

Część zaprzyjaźnionych gwiazd miała na sobie najnowsze looki od Macieja Zienia - Maffashion i Edyta Herbuś z dumą pozowały fotoreporterom w kreacjach z metką "Zień". Na pokazie nie mogło zabraknąć także stałych bywalców tego rodzaju imprez, a mianowicie Anety Kręglickiej, Moniki Olejnik, Małgorzaty Rozenek-Majdan, Karoliny Gilon, Joanny Horodyńskiej, Katarzyny Warnke, Ady Fijał, czy Mai Sablewskiej.

Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia "First Lady" >>