Za nami kolejny pokaz na sezon wiosna-lato 2018. Tym razem swoje propozycje stylizacji na letnie miesiące zaprezentował Łukasz Jemioł. W warszawskiej Praskiej Drukarni (i to w Dzień Kobiet!) zobaczyliśmy "casualowe dzienne ubrania, w których Jemioł od zawsze się specjalizuje." Co jeszcze? "Marynarki z zaokrąglonymi ramionami oraz wariacje na temat trenczu zostały zaprojektowane w myśl zasady oversize. Spod okryć zachowanych w naturalnej palecie barw wyglądały romantyczne zwiewne bluzki, piżamowe zestawy oraz luźne, asymetryczne białe koszule. Najnowsza kolekcja to także dzianiny o ażurowym splocie, z których wykonano pasiaste swetry z bardzo długimi rękawami oraz sukienki maxi"

Kto pojawił się na wieczornym show?  Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Czartoryska-Niemczycka, Marieta Żukowska, Joanna Racewicz, Karolina Pisarek, Tomasz Ciachorowski, Małgorzata Socha, Angelika Mucha, Natalia Siwiec, Osi Ugonoh, Anna Jurksztowicz oraz duet MMC - Ilona Majer i Rafał Michalak. 

Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła wiosna-lato 2018 >>

Partnerami wydarzenia byli: Cisowianka Perlage, Apart, Dr Irena Eris, Kazar, Kemon, NCLA, Veneziana, Linexim, Aperol, Cukiernia Sowa, Archidzieło, Gehwol, Nescafe Azera,
Mercedes Benz Auto Idea.