Ostatni pokaz Łukasza Jemioła zorganizowano w warszawskich Łazienkach Królewskich. Miejsce prezentacji trochę nas zaniepokoiło, bo choć park należy do najładniejszych miejsc w stolicy, od kilku dni pogoda jest dosyć kapryśna. Na szczęście organizatorzy byli przygotowani na każdą ewentualność.

Namiot, który postawiono specjalnie na tę okazję w środku wyglądał jak część tajemniczego ogrodu, gdzie mogą zdarzyć się różne rzeczy, także magiczne. Recenzję z kolekcji Łukasz Jemioł na sezon jesień-zima 2013/ 2014 znajdziecie tutaj, my tylko powiemy, że zaskoczyła nas kolorystyka oraz ilość zaprezentowanych sylwetek. 

Wśród gości można było zobaczyć wiele gwiazd, np. rzadko pojawiającą się na takich eventach Kayah! Katarzyna Sokołowska jak zawsze zachwycała - tym razem w sweterku i spódniczce z premierowej kolekcji Łukasza Jemioła. W pierwszym rzędzie  zasiadły m. in. Marta Żmuda Trzebiatowska, Joanna Horodyńska, Ada Fijał, Aleksandra Kisio, Monika Olejnik, Edyta Herbuś, Sylwia Gliwa, Daria Widawska i Sonia Bohosiewicz.

Gwiazdy na pokazie Łukasz Jemioł jesień-zima 2013/2014 >>

Zobacz także:

Recenzja pokazu i zdjęcia kolekcji Łukasz Jemioł jesień-zima 2013 >>>