Duet Bohoboco zaskoczył! Na ten wieczór hala Soho Factory została zamieniona na salę kinową z lat 50. Częstując się popcornem rozdawanym przez hostessy goście mogli zobaczyć kolekcję na zbliżający się się sezon jesień-zima 2013. Pokaz zaczął się od inscenizacji zaprezentowanej na podświetlonym ekranie kinowym: "wokalistka" poruszała się w rytmach piosenki Lany Del Rey "Kinda Outta Luck". Po tym wstępie, na drewnianym wybiegu pojawiły się modelki w najnowszych projektach Michała Gilberta Lacha oraz Kamila Owczarka.

Wstęp pokazu Bohoboco, fot. instagram ellepolska

Oczywiście na takim wydarzeniu nie zabrakło gwiazd. W swetrze z premierowej kolekcji wystąpiła Agnieszka Cegielska. Joanna Horodyńska zwracała na siebie uwagę nie tylko ze względu na skórzaną kurtkę MMC, duże zaciekawienie wzbudziła prześwitującą spódnica stylistki. Katarzyna Sokołowska świetnie prezentowała się w minimalistycznym wydaniu. Reżyserka pokazu była zadowolona z efektu współpracy z Bohoboco:

"To propozycja dla współczesnych, młodych kobiet, które cenią sobie modę wyrafinowaną, kobiecą, ale minimalową. (...) Wszystko idealnie się zgrało - scenografia, światło, muzyka i projekty".

Gwiazdy na pokazie Bohoboco jesień-zima 2013 >>