Projektantki Bizuu, Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan postanowiły zaprosić swoich gości na Pragę, a dokładnie do starej drukarni przy ul Mińskiej 65. to właśnie tam mogliśmy zobaczyć kolekcję na sezon jesień-zima 2017/2018. W trakcie show goście mogli nie tylko podziwiać premierowe modele, ale również posłuchać muzyki na żywo - swój recital miała Julia Pietrucha wraz z zespołem. W najnowszych kreacjach od polskiej marki zaprezentowały się m.in. Małgorzata Socha, Karolina Gorczyca, Zofia Ślotała, Agnieszka Sienkiewicz, Paulina Krupińska, Kamila Szczawińska, Paulina Sykut-Jeżyna, a także Ada Fijał.

"Ubrania Bizuu nosi się znakomicie, mogłabym w nich chodzić od rana do nocy, a nawet w nich spać. Poza tym bardzo lubię róż, który pasuje do mojego koloru włosów", przyznała Ada Fijał po pokazie Bizuu.

Zaproszenie Bizuu przyjęli również: Joanna Krupa, Julia Wieniawa, Anna Czartoryska-Niemczycka, Agnieszka Hyży, Jakob Kosel, Klaudia Halejcio, Beata Sadowska, Anna Jagodzińska, Mateusz Maga, Ciocia i Wujaszek Liestyle,  Edyta Zając, Monika Olejnik, Pani Ekscelencja, Bogna Sworowska oraz Katarzyna Wołejnio.

Gwiazdy na pokazie Bizuu jesień-zima 2017/2018 >>

Last minutes before the #bizuufashionshow @kasiasokolowska_official

Post udostępniony przez BIZUU (@bizuufashion)