Gwiazdy, które są razem mimo dużej różnicy wieku: Blake Lively i Ryan Reynolds

Blake Lively i Ryan Reynolds poznali się podczas kręcenia filmu w 2011 roku "Zielona latarnia". Pobrali się zaledwie rok później w 2012 roku. Między wybrankami jest 11 lat różnicy. 

Gwiazdy, które są razem mimo dużej różnicy wieku: Madonna i Ahlamalik Williams

Królowa Popu - Madonna, jest o 36 lat starsza od swojego partnera Ahlamalika Williamsa. Para zaczeła spotykać się w 2018 roku.

Miłość nie ma wieku. Mój syn żyje la vida loca, i po prostu cieszę się z jego powodu – powiedział portalowi TMZ ojciec Ahlamalika, Drue Williams

Gwiazdy, które są razem mimo dużej różnicy wieku: Alec Baldwin i Hilaria Thomas

Alec Baldwin i Hilaria Thomas pobrali się w 2012 roku. Między parą jest 26 lat różnicy. W tym roku para po raz szósty została rodzicami. 

Nie spodziewałam się, że zakocham się w kimś, kto jest ode mnie o 26 lat starszy, ale nie masz wpływu na to w kim się zakochasz - powiedziała Hilaria Thomas w 2012 roku po ślubie pary

Gwiazdy, które są razem mimo dużej różnicy wieku: George Clooney i Amal Clooney 

Między para jest 17 lat różnicy. Jak George i Amal się poznali? Kobieta wraz z przyjacielem została zaproszona na kolację do domu George’a Clooneya nad włoskim jeziorem Como. Clooney był wówczas po rozstaniu i obiecał sobie, że nigdy więcej nie weźmie ślubu. Jednak szybko zmienił zdanie. 

Gwiazdy, które są razem mimo dużej różnicy wieku: Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones

Parę dzieli 25 lat różnicy. Mają dwójkę dzieci - Dylana Michaela i Carysa Zetę.

Gwiazdy, które są razem mimo dużej różnicy wieku: Priyanka Chopra i Nick Jonas

Priyankę Chopre i Nicka Jonasa dzieli 10 lat różnicy. W 2019 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w rodzinnym kraju Priyanki, w Indiach. 

Gwiazdy, które są razem mimo dużej różnicy wieku: Jay-Z i Beyonce

Między tą kultową parą jest 12 lat różnicy. Okazuje się, ze Jay-Z był zauroczony wokalistką jak miała zaledwie 15 lat! Ślub pary odbył się w 2008 roku, a ceremonia została zachowana w tajemnicy. 

Gwiazdy, które są razem mimo dużej różnicy wieku: Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham

Parę dzieli 19 lat różnicy. Modelka i jej 54-letni wybranek niedługo po raz drugi zostaną rodzicami. Wspólnie wychowują już 4-letniego synka, Jacka Oscara. 

Gwiazdy, które są razem mimo dużej różnicy wieku: Matthew McConaughey i Camila Alves McConaughey

Między małżeństwem jest 14 lat różnicy. Kiedy Camila poznała Matthew, miała dwadzieścia cztery lata i liczne sukcesy zawodowe na koncie. On był od niej o 13 lat starszy i bardzo znany. Ich znajomość błyskawicznie przerodziła się w namiętny związek.

Gwiazdy, które są razem mimo dużej różnicy wieku: Sam Taylor-Wood i Aaron Taylor-Johnson

Między Sam Taylor-Wood, a Aaronem Taylor-Johnsonem są 23 lata różnicy. Aaron Johnson miał 19 lat, gdy poznał 42-letnią reżyserką Sam Taylor-Wood podczas kręcenia filmu o dzieciństwie Johna Lennona. Pobrali się w 2012 roku i są rodzicami dwójki dzieci. 

Gwiazdy, które są razem mimo dużej różnicy wieku: Florence Pugh i Zach Braff

Tą parę dzieli 20 lat różnicy. Poznali się na planie reżyserowanego przez Braffa filmu krótkometrażowego „In the Time it Takes to Get There" w 2019 roku. Do dziś ten związek wzbudza wiele sensacji w USA. 

Gwiazdy, które są razem mimo dużej różnicy wieku: Sarah Paulson i Holland Taylor

Między parą jest 31 lat różnicy. 

Mogę absolutnie powiedzieć, że jestem zakochana, a tą osobą jest Holland Taylor - Paulson powiedziała w rozmowie z The New York Times w marcu 2016 roku o ich związku, który rozpoczął się rok wcześniej.

Gwiazdy, które są razem mimo dużej różnicy wieku: Jeff Goldblum i Emilie Livingston

Słynny aktor trafił na pierwsze strony gazet w 2014 roku, kiedy żenił się z Emilie Livingston. Gimnastyczka jest od aktora o 30 lat młodsza

Gwiazdy, które są razem mimo dużej różnicy wieku: Roman Polański i Emmanuelle Seigner

Między Polańskim a Seigner są 33 lata różnicy. Kiedy się poznali, ona miała 20 lat, a on 53. Seigner miała wówczas za sobą udany debiut w filmie "Rok meduzy" i kilka mniejszych ról, a Polański pracował nad filmem "Piraci". To szef castingu przedstawił reżyserowi młodą francuską aktorkę. 

Gwiazdy, które są razem mimo dużej różnicy wieku: Taco Hemingway i Iga Lis

Między raperem, a Igą Lis jest 9 lat różnicy. Para spotyka się od maja 2018 roku. Na początku trzymali swoją relację w ukryciu, jednak z czasem zaczęli coraz chętniej pokazywać się razem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Iga (@iga_lis)