Gwiazdy znane są z tego, że zazwyczaj świetnie wyglądają, za co najczęściej odpowiada sztab specjalistów. Makijaż, starannie ułożone włosy, gładka cera to ich znak rozpoznawczy. Zarówno na okładkach kolorowych magazynów jak i na wielkich galach. Jednak nawet najbardziej znanym celebrytkom, artystkom i modelkom nudzi się czasami nieskazitelny wizerunek. Chcą pokazać światu, że one też miewają gorszy dzień (i podkrążone oczy), albo wręcz przeciwnie - udowodnić, że bez make upu mogą wyglądać naturalnie i pięknie.

Dlatego coraz modniejsze staje się wrzucanie przez sławne osoby selfie bez makijażu. Modelki zmęczone ciągłymi zmianami image’u, sportsmenki po treningu albo piosenkarki na wakacjach chwalą się swoim naturalnym wyglądem.

Na Instagramie znajdziesz min. zdjęcia Beyoncé bez grama kosmetyków, modelki-przyjaciółki Magdalenę Jasek i Mają Salamon, które lubią swoją dziewczęcą urodę i nie podkreślają jej makijażem. Gwyneth Paltrow ceni wszystko co naturalne i bio, w związku z tym chętnie pokazuje się au naturel. Magdalena Frąckowiak ma chyba najwięcej takich fotografii, czym udowadnia, że bez magicznej różdżki w Photoshopie też wygląda pięknie.

Zobacz kogo jeszcze możesz zobaczyć na Instagramie bez makijażu!

Gwiazdy bez makijażu na Instagramie - Zobacz zdjęcia >>