Mandy Moore spodziewa się dziecka

Dziś media obiegła wieść, że aktorka Mandy Moore i piosenkarz Taylor Goldsmith znów zostaną rodzicami. Artystyczna para, która pobrała się w 2018 roku, wychowują już wspólnie synka, który ma 15 miesięcy, a teraz ich rodzina się powiększy. "Jesteśmy tak głęboko wdzięczni [za tę możliwość - przyp.red.]" przyznają oboje. Pod koniec tego tygodnia 38-letnia gwiazda, znana między innymi z takich produkcji, jak "Szkoła uczuć", "This is Us" i "Pamiętnik księżniczki", zdradziła swoim fanom, że jest w ciąży. Aktorka napisała też na Instagramie, że drugi syn jej i Taylora Goldsmitha pojawi się na świecie jesienią 2022. Póki co nie zdradziła jednak jakie imię otrzyma (pierwsze dziecko nazywa się August "Gus" Harrison). 

A$AP Rocky i Rihanna zostali rodzicami. Jak raper chce wychować swojego syna? Amerykanin ujawnia szczegóły>>

Publikując w social mediach zdjęcie pierworodnego ubranego w koszulę z napisem "big brother" ("wielki brat") napisała: "Jeden niesamowicie przełomowy rozdział w moim życiu właśnie się zakończył, a następny, jako matki dwójki dzieci, zaraz się zacznie…(...) Baby Boy Goldsmith #2 nadejdzie tej jesieni!".  Jej wpis zdobył prawie pół miliona polubień, a fani Mandy Moore nie kryli wzruszenia. "Gus będzie najlepszym starszym bratem! Bardzo się cieszymy kochani", "O mój boże, gratulacje Mandy!", "Gratulacje! Co za wspaniałe wieści", "Niesamowicie!" pisali.

Aktorka wielokrotnie opowiadała w wywiadach, jak bardzo ją i jej męża zmieniło rodzicielstwo oraz że świetnie odnajduje się w roli matki. Swoimi przemyśleniami dzieli się też w internecie: "Bycie twoją mamą jest niczym innym jak najbardziej satysfakcjonującą i wymagającą pracą, jaką kiedykolwiek będę miała. Smakuję to wszystko, ponieważ jesteś najlepszy, Goose, I jest coraz lepiej (jak nam wszyscy mówili)” pisała pod jednym z postów z galerią zdjęć synka.

Gwiazdy "Stranger Things" wezmą ślub? Millie Bobby Brown i Noah Schnapp złożyli sobie obietnicę>>