Przed rozpoczęciem nowego roku, sprawdzamy horoskopy i snujemy (czasem nawet nieco oderwane od rzeczywistości) plany. Wymyślamy postanowienia, a czasami nawet wakacyjną destynację. A gdybyśmy mogli sami złożyć nasz wymarzony horoskop - oczywiście taki, który mamy nadzieję się spełni? Zapytaliśmy znane osoby, jak wyglądałby ich idealny 2017 rok.

Pierwszy o swoich planach opowiedział nam Greg Nawrat. Model, który na swoim koncie ma kampanie takich domów mody jak: Gucci czy Ermenegildo Zegna. I który chodził na pokazach Daks, Emporio Armani oraz Roberto Cavalli. Teraz Greg bardziej niż na modzie skupia się na wzornictwie, które studiuje i planuje wakacje w Tanzanii. Ale to nie oznacza, że zupełnie zrezygnował z modelingu - niedawno wystapił w sesji ELLE Man razem z Adamem Kaszewskim, a już niedługo zobaczycie go w kampanii pewnej znanej marki!

Postanowienie
Chciałbym rzucić palenie, ale rzucam je już któryś rok z rzędu. Poza tym, zacząłem niedawno biegać - mam nadzieję, że w 2017 roku nie przestanę.

Sport na 2017 rok
Bieganie i rower.

Marzenie, które chciałbyś, żeby się spełniło w 2017 roku
Chciałbym mieć własne mieszkanie i własnoręcznie je urządzić.

Miejsce, w którym spędzisz 2017 rok
Jestem zmuszony zostać w Poznaniu ze względu na szkołę.

Wymarzone wakacje
Te w Tanzanii. Chciałbym trochę czasu spędzić w Afryce.

Trend, który wcielisz w życie w 2017 roku
Chciałbym do mojego ulubionego streetwearu dodać trochę więcej elegancji.

Cel zawodowy
Jest niezwiązany z modą. Studiuję projektowanie, więc chciałbym załapać staż w jakiejś firmie związanej z wzornictwem. A poza tym mam zamiar robić więcej filmów.

Wymarzone spotkanie
Chciałbym zobaczyć całą moją starą paczkę znajomych.

Miłość w 2017 roku
2016 to nie był dobry rok w tej kategorii. Chciałbym, że 2017 nim był.