Global Mentoring Walk to organizowany przez Vital Voices na całym świecie spacer liderów i liderek, w roli Mentorów, z kobietami, które do tej roli aspirują - Mentees. Jest to unikalna okazja do rozmowy na temat wyzwań, które przed nimi stoją, do podzielenia się doświadczeniami i sukcesami i zbudowania wyjątkowej relacji Mentor – Mentee. Pomysł na Mentoring Walk pochodzi od amerykańskiej ikony mediów, założycielki i prezeski Oxygen Media, partnerki biznesowej Oprah Winfrey -Geraldine Laybourne. Wypełniony grafik Geraldine nie pozwalał jej spotykać się ze wszystkimi młodymi kobietami, które chciały się od niej uczyć i korzystać z jej rad. Zamiast odmawiać, Geraldine proponowała dołączenie do jej codziennego, porannego spaceru. Wspólne przechadzki stały się wkrótce regularną praktyką, Geraldine zainicjowała podobne wydarzenia w największych miastach USA.

Zaproszenie na Global Mentoring Walk kierujemy do kobiet, które chcą zmieniać świat oraz swoją rzeczywistość dla siebie i innych. Do kobiet reprezentujących świat biznesu, polityki, organizacji społecznych, akademicki, które chcą się uczyć od innych, i które chcą wziąć udział (w charakterze Mentora bądź Mentee) w dziewiątej edycji Global Mentoring Walk w Polsce- w niedzielę, 8 marca 2020, w godz.9.00-15.00.

Już dzisiaj zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Zapraszamy do wysłania wypełnionego elektronicznie kwestionariusza w formie jednego pliku pdf oraz CV i zdjęcia na adres GMWmentee@vitalvoices.pl

Zgłoszenie udziału w charakterze mentee jest możliwe do 7 lutego 2020.

Mentorki i Mentorów prosimy o przesłanie wypełnionego elektronicznie kwestionariusza w formie jednego pliku pdf oraz zdjęcia na adres GMWmentor@vitalvoices.pl

Partnerem strategicznym tego wydarzenia jest tradycyjnie Muzeum Łazienki Królewskie. Partnerem Głównym GMW 2020 jest Citi Handlowy.
Partnerzy Medialni GMW 2020: ELLE, Forbes Women, Newsweek, ONET, Wysokie Obcasy,
Nationale-Nederlanden.