Gisele Bündchen i Tom Brady: rozwód

Od dłuższego czasu mówiło się o tym, że małżeństwo Toma Brady'ego i Gisele Bündchen wisi na włosku: trwający od miesiecy konflikt, mimo prób pogodzenia się, przeważył o decyzji o rozwodzie. Sportowiec i gwiazda wybiegów poddali się. Od miesięcy zresztą mieszkali oddzielnie i pozostawali w separacji, a w ich social mediach zaczęło brakować publikowanych regularnie rodzinnych zdjęć. Serwisy internetowe na jeden z powodów kryzysu w małżeństwie pary wskazywały powrót męża na boisko, który oficjalnie zakończył karierę, ale po czasie postanowił zmienić zdanie. Gisele zresztą opowiadała o swoich obawach na łamach ELLE: "To bardzo brutalny sport. Mamy dzieci i chciałabym, żeby był on bardziej obecny. Rozmawiałam z nim o tym regularnie, ale ostatecznie czuję, że każdy musi podjąć decyzję, która będzie dla niego odpowiednia. On też musi iść za tym, co sprawa mu radość"

Taylor Lautner, gwiazdor serii „Zmierzch”, ożenił się. Jego wybranka to 24-letnia pielęgniarka Tay Dome>>

Złożenie papierów rozwodowych było jednak nieuniknione, co podkreślają anonimowe źródła, cytowane przez PageSix. "Nie ma już żadnej szansy na powrót. Oboje mają prawników i zastanawiają się, co będzie oznaczać ten rozłam - kto co dostanie i jak zostaną podzielone finanse". Ostatecznie wraz z zakończeniem związku przygotowano ugodę majątkową i ustalono opiekę nad dziećmi: 9-letnią córką Vivian oraz 12-letnim synem Benjaminem.

Jennifer Lopez o byłej żonie Bena Afflecka: "Jest niesamowitą matką. Dobrze, że mają kontakt". Opowiedziała też o zmianie nazwiska>>

Krótki i poufny dokument rozwodowy, nad którym pracowano od początku września, złożono na Florydzie.

"Z wielką wdzięcznością za nasz wspólny czas, Tom i ja polubownie sfinalizowaliśmy nasz rozwód. Moim priorytetem zawsze były i nadal będą nasze dzieci, które kocham całym sercem. Będziemy kontynuować wspólne rodzicielstwo, aby dać im miłość, troskę i uwagę, na które tak bardzo zasługują. Decyzja o zakończeniu małżeństwa nigdy nie jest łatwa, ale rozstaliśmy się i chociaż oczywiście trudno jest przejść przez coś takiego, czuję się błogosławiona za czas, który spędziliśmy razem i zawsze życzę Tomowi wszystkiego najlepszego" napisała na Stories modelka w dniu rozwodu. Zarówno ona, jak i były mąż, opublikowali oświadczenia, okazując sobie szacunek i prosząc fanów o uszanowanie ich prywatności.

Gisele Bündchen: nowy chłopak?

Teraz zagraniczne media obiegł news, że świeżo rozwiedziona Gisele Bündchen ma mieć nowego chłopaka. Modelkę łączy się z Joaquimem Valente, z którym paparazzi przyłapali ją podczas weekendu na Kostaryce - wspólnie wybrali się na posiłek w restauracji Koji in Provincia de Puntarenas, a wraz z nimi były dzieci gwiazdy wybiegów oraz... bracia mężczyzny.

Tak wygląda Alba Baptista, dziewczyna Chrisa Evansa, czyli najseksowniejszego mężczyzny 2022 roku>>

Rodzinny wyjazd z nowym ukochanym? Nic bardziej mylnego. Valente jest instruktorem jiu-jitsu, pod okiem którego trenuje Gisele, a jego rodzeństwo prowadzi treningi dla córki i syna modelki. W lutym tego roku zresztą modelka chwaliła się na Instagramie swoimi postępami w nauce sztuk walki. Anonimowe źródło, na które powołuje się E!, podkreśla: "Jakakolwiek sugestia, że ​ Gisele jest w związku z Joaquimem Valente, który jest czymś innym niż czysto platoniczna i zawodowa relacja, jest po prostu śmieszna (...) To absurd". 

Selena Gomez w konflikcie z przyjaciółką, która oddała jej nerkę? Francia Raísa gorzko skomentowała słowa o relacji z Taylor Swift>>