Gigi Hadid i Bella Hadid są obecnie najpopularniejszym rodzeństwem w branży modowej. Choć nie biorą przykładu z bliźniaków z głośnego pokazu Gucci i rzadko chodzą po wybiegu ramię w ramię, to nie ulega wątpliwości, że trzymają się razem. Bella dostarczyła dowód na łączącą je więź przy okazji 28. urodzin Gigi. Wzorem wielu posiadających ogromne zasięgi sław postanowiła publicznie złożyć jej życzenia i uraczyć obserwatorów galerią archiwalnych zdjęć. Wybór padł nie tylko na ujmujące fotografie z dzieciństwa, ale także kadry, które do rodzinnego albumu dołączyły w ostatnich miesiącach. Na jednym z nich znalazła się dwuletnia córeczka modelki. Jeśli jesteście ciekawi, czy dziewczynka wdała się w piękną mamę, czy może odziedziczyła urodę po tacie, na odpowiedź będziecie musieli jeszcze poczekać. Rodzice chronią prywatność małej Khai Hadid Malik i nie ujawniają jej wizerunku. Nie mamy jednak powodów do narzekań. W mediach społecznościowych oglądać dziś można rozchwytywane modelki w roli druhen w identycznych kreacjach i za kulisami pokazów. Na jednym ze slajdów zostały przyłapane na drzemce, a na kolejnym w kraciastych koszulach spędzają czas na świeżym powietrzu. Zobaczcie, jak wyglądały jako dzieci i nastolatki! 

Gigi i Bella Hadid na rozczulających zdjęciach z dzieciństwa. Modelka w uroczy sposób uczciła 28. urodziny starszej siostry

Bella Hadid nie tylko opublikowała na Instagramię zestawienie sentymentalnych zdjęć, ale także zwróciła się do siostry w kilku ciepłych słowach. Podziękowała jej również za sprowadzenia na świat siostrzenicy. „Wszystkiego najlepszego dla Gigi, mojej najlepszej przyjaciółki, mojej powierniczki, nauczycielki, głosu zdrowego rozsądku, ulubionej towarzyszki relaksu, której zawdzięczam najwspanialszy prezent na świecie, pannę Khai” – czytam na profilu gwiazdy. Następnie rok młodsza modelka przeszła do wymieniania długiej listy zalet świeżo upieczonej 28-latki. „Spokojna, fajna, zorganizowana, miła, kochająca, pracowita, anielska, kreatywna, błyskotliwa, zabawna, rozważna – cechy, za które cię kocham, można wymieniać całymi dniami”.

Podkreśliła również, że jest największą fanką siostry i wyraziła żal, że nie może być przy niej w dniu jej święta. Na wspólny wyjazd do parku rozrywki nie pozwoliło jej złe samopoczucie. Niedawno Bella podzieliła się z fanami szczerymi wyznaniami na temat niepokojącego stanu zdrowia. „Jeśli spojrzycie na moje zdjęcia z ostatnich ośmiu lat, zobaczycie, kiedy miałam nawrót choroby, a kiedy byłam zdrowa. To dwie zupełnie różne dziewczyny. Żal mi tej pierwszej [...] To właśnie dlatego nienawidzę patrzeć w lustro i pozować do zdjęć, szczególnie w ostatnim czasie. Naprawdę ciągle chce mi się wymiotować na mój widok. Tak dzieje się od lat” – tłumaczyła na emocjonalnych TikTokach. Mamy nadzieję, że wkrótce odnajdzie równowagę i następną ważną rocznicę będzie mogła spędzić w otoczeniu ukochanych osób.