Siostry Hadid to jedne z najbardziej rozchwytywanych modelek. Nic dziwnego, że każda zmiana w ich wyglądzie jest szeroko komentowana przez modowe magazyny. Szczególnie gdy zdecydują się na odważne cięcie czy wyrazistą koloryzację. Tym razem starsza z sióstr postanowiła zaskoczyć gości pokazu Burberry nowym kolorem włosów. To nie pierwsza śmiała decyzja w karierze supermodelki. Niemal dwa lata temu lansowała grzywkę w stylu francuskich it-girls, a w połowie zeszłego roku zebrała mnóstwo komplementów za kosmyki w ognistoczerwonym odcieniu. Tym razem kolor jest bardziej zbliżony do jej naturalnych blond loków, ale jeszcze więcej wspólnego ma z… bohaterką „Gry o Tron”.

Gigi Hadid ma nowy kolor włosów. Jak wygląda w platynowym blondzie?

Skojarzenia fanów zupełnie nas nie dziwią. Gigi Hadid postawiła na platynowy blond, który rzeczywiście przywodzi na myśl Daenerys Targaryen. Ten najjaśniejszy odcień blondu z białymi refleksami bywa nazywany również „anielskim”. Najlepiej współgra z delikatnym typem urody. Umiejętnie dobrany może podkreślić eteryczność i promienną cerę. Trzeba przyznać, że Gigi wygląda w nim zjawiskowo! Całości dopełniają dopasowane brwi. Modelka wyraźnie je rozjaśniła i tym samym uzyskała efekt no brows. Łuki brwiowe są niemal niewidoczne i wręcz stapiają się ze skórą.

Jeżeli masz ochotę skopiować nowy kolor włosów Gigi, oddaj swoje pasma w ręce doświadczonego fryzjera. Niestety uzyskanie tak jasnego blondu wymaga wielu zabiegów koloryzacji, choć ich liczba zależy od koloru wyjściowego. Pamiętaj, że częste farbowanie może negatywnie wpływać na kondycję włosów, dlatego po zabiegu kluczowa jest odpowiednia pielęgnacja. Dobrze dobrane produkty przedłużą trwałość koloru i zapobiegną uszkodzeniom.

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.