Gigi Hadid jest w ciąży? Pytają dziennikarze i fani 25-letniej Amerykanki. Jeden z największych portali plotkarskich w USA, TMZ, podał, że gwiazda modelingu spodziewa się pierwszego dziecka. Choć sama Gigi nic na ten temat nie powiedziała, czy ujawniła - na jej instagramie ostatni post dotyczy kurtki z logiem amerykańskiej edycji Vogue - w mediach wrze na temat przyszłej mamy. 

Gigi Hadid w ciąży: amerykańskie media podają już płeć dziecka modelki i wokalisty!

Jak twierdzi wspomniany już portal TMZ, Gigi Hadid jest w 20. tygodniu ciąży. "Nie wiadomo, czy para zna już płeć dziecka, ale obie rodziny są bardzo podekscytowane tym faktem" - podaje anonimowe źródło. Fani już zaczęli zastanawiać się czy to prawda (TMZ często jako pierwszy podaje newsy ze świata show-biznesu) oraz jakiej płci będzie dziecko Gigi Hadid i Zayna Malika.

Jeśli to prawda i Gigi Hadid za kilka miesięcy zostanie mamą to z pewnością już mogła dowiedzieć się czy będzie to "on" lub "ona" (można to sprawdzić po 16 tygodniu ciąży). TMZ uważa, że będzie to... dziewczynka! Co na to przyszli rodzice? Nadal niczego nie potwierdzają, ani nie zaprzeczają, co tylko sprawia, że jeszcze bardziej wszyscy na ten temat plotkują. I chyba nie będą musieli, ponieważ zrobiła to za nich Yolanda Foster, matka Gigi i Belli. Jej komentarz wyemitowano w holenderskim programie RTL Boulevard:

"Nie mogę się doczekać aż zostanę babcią! To ważne, zwłaszcza gdy nie dawno straciłam swoją mamę. To jest właśnie piękno życia: jedna dusza nas opuszcza, a druga przybywa. Czujemy się pobłogosławieni."

Gigi Hadid i Zayn Malik: historia związku

W lutym tego roku, a dokładnie w Walentynki, Gigi Hadid przyznała, że znów spotyka się z Zaynem. Ich relacja zaczęła się w 2015 roku i należy do dosyć burzliwych związków. Para rozstawała się już kilkakrotnie, a nawet oficjalnie, podając raz oświadczenie o rozpadzie tej relacji. "Gigi i ja mieliśmy niesamowicie ważny, kochający i zabawny związek, mam olbrzymi szacunek i uwielbienie dla Gigi jako kobiety i przyjaciółki. Ma niesamowitą duszę. Jestem wdzięczny wszystkim naszym fanom za poszanowanie tak trudnej decyzji i naszej prywatności w tym czasie. Chcieliśmy, żeby ta wiadomość wyszła jako pierwsza od nas. Kochamy was wszystkich" - napisał wtedy Zayn na Twitterze. Kilka miesięcy później para jednak wróciła do siebie i... znów się rozstała, by kolejny raz wrócić do siebie na początku 2020 roku.