Mimo upływających lat Leonardo DiCaprio ani myśli się ustatkować. Lista zarówno tych potwierdzonych, jak i tych domniemanych eksdziewczyn aktora nieustannie się wydłuża. Ostatnio głośno było o rzekomym romansie z zaledwie dziewiętnastoletnią modelką. Na zdobywcę Oscara, do tej pory rozśmieszającego internautów zamiłowaniem do młodszych kobiet, spadła ostra krytyka. Użytkownicy mediów społecznościowych wytknęli gwiazdorowi, że jest niemal trzy dekady starszy od nowej wybranki, która dopiero co skończyła liceum. Doniesienia o sekretnych randkach zdementował znajomy aktora. Serwisy plotkarskie nie znoszą jednak próżni, dlatego miejsce Eden Polani w mgnieniu oka zajęła... Irina Shayk. Para została dostrzeżona w tłumie imprezowiczów na festiwalu Coachella. W sieci nie zabrakło złośliwych przytyków na temat daty urodzenia gwiazdy. Według wszelkich rachunków 37-latka znacznie przekracza wyznaczoną przez aktora akceptowalną górną granicę wieku partnerki. Obok uszczypliwych żartów pojawiły się także pytania o... Gigi Hadid. Zaledwie kilka miesięcy wcześniej gwiazdor łączony był z ulubienicą projektantów. Wszystko wskazuje na to, że jeśli między tą dwójką tliły się ciepłe uczucia, już nie ma po nich śladu. Według fanów dowodów na zakończenie krótkiej znajomości dostarczyła sama modelka. 

Gigi Hadid udzieliła zaskakującej porady randkowej. Modelka źle wspomina czas u boku Leonarda DiCaprio?

Gigi Hadid nie miała szczęścia w miłości. Związek z Zaynem Malikiem pełen był burzliwych kłótni, rodzinnych zatargów i licznych zdrad. Ostatecznie relację z ojcem dwuletniej Khai zakończył sądowy wyrok za agresję i zakaz zbliżania się do matki modelki. Mimo to 28-latka zapewnia, że ponad wszystko liczy się dla niej dobro dziecka, a rodzicielskie obowiązki sprawiedliwie dzieli z byłym chłopakiem.  „To, że może przebywać z obojgiem rodziców, bardzo mnie uszczęśliwia” – podkreśla. Nie bacząc na trudne przeżycia nie traciła też wiary w miłość i wciąż pozostawała aktywną randkowiczką. Do czasu.

Gigi Hadid i Zayn Malik – zawiła historia miłości modelki i piosenkarza >>

Wygląda na to, że czy to w towarzystwie Leonarda DiCaprio, czy innego tajemniczego adoratora, znów doznała rozczarowania, złamanego serca lub zwyczajnie... niezręcznej ciszy w trakcie kolacji przy świecach. Skąd te wnioski? Gwiazda udostępniła w instagramowych relacjach post z profilu @sorryaboutthiswall. Na zdjęciu widzimy 87-letnią emerytkę imieniem June trzymającą w dłoniach białą tablicę, na której umieściła swoją randkową przestrogę. Doświadczona kobieta stanowczo odradza nam korzystanie z Tindera i przyjmowanie zaproszeń na długie spacery pod gwiazdami, pod czym najwyraźniej podpisuje się również Gigi. Myślicie, że jeszcze zmieni zdanie?

gigihadid / instagram.com