Modelka od narodzin bardzo chroniła prywatności córki. Khai, bo tak brzmi imię dwulatki, jest dzieckiem Gigi i Zayna Malika, byłego członka zespołu One Direction. Od początku wiadomo było, że będzie ona budzić ogromne zainteresowanie mediów oraz rzeszy fanów pary. Jej rodzice zdecydowali się jednak w miarę możliwości ograniczyć jej obecność w show biznesie. Modelka zamieszczając fotografie córki zawsze dba o to, by dziecko było tyłem do obiektywu lub zasłania jej twarz emotikonami. Muzyk natomiast nie publikuje żadnych zdjęć Khai. W 2021 roku modelka wydała również oświadczenie, w którym prosiła paparazzi o uszanowanie jej zasad i zamazywanie twarzy dziecka na zdjęciach.   

Wiele by to dla nas znaczyło, gdyby podczas spacerów i eksplorowania świata przez naszą córkę, PROSZĘ PROSZĘ PROSZĘ, jej twarz była zamazywana, jeśli znajdzie się na zdjęciu- napisała wówczas Gigi

Dziewczynka 19 września skończy trzy lata i dotychczas faktycznie jej wizerunek nie jest powszechny w mediach społecznościowych. Nie przeszkadza to jednak Gigi w dzieleniu się wspomnieniami ze spędzonych z córką chwil. W ostatnim poście na Instagramie zamieściła ona całą galerię zdjęć, na których możemy zauważyć już całkiem dużą Khai. Prawie trzylatka najwyraźniej odziedziczyła po mamie piękne blond włosy. 

Gigi odniosła się do choroby Belli 

W relacji modelka odniosła się do swojej siostry Belli. Zaniepokojeni fani zauważyli, że młodsza siostra Hadid przestała udzielać się w mediach społecznościowych, a przede wszystkim nie pojawiła się na paryskim Tygodniu Mody. Spekulacji było wiele, Gigi wyjaśniła jednak, że top modelka zmaga się z chorobą. Choć ukończyła długie leczenie z boreliozy wciąż nie ma pewności czy pojawi się na wrześniowych fashion week'ach. Z całego serca trzymamy kciuki za zdrowie Belli. 

Instagram @gigihadid