Gigi Hadid zaledwie kilka dni temu obchodziła swoje 25-urodziny. Modelka celebrowała ten dzień w gronie najbliższych, był także chłopak siostry Belli Hadid, Zayn Malik. Ten związek należy do burzliwych - para kilkukrotnie rozstawała się, żeby po paru miesiącach wrócić do siebie. Okazuje się, że ich związek wchodzi na kolejny poziom. Gigi Hadid jest w ciąży!

Gigi Hadid w ciąży: amerykańskie media podają już płeć dziecka modelki i wokalisty! >>

Gigi Hadid jest w ciąży! Modelka i Zayn Malik zostaną rodzicami

Ta informacja zszokowała cały świat mody! Od kilku lat Gigi Hadid to jedna z najbardziej rozchwytywanych modelek w branży. Modelka spodziewa się dziecka i jak podaje portal TMZ, Amerykanka jest w 20 tygodniu ciąży, więc zaraz jest stan będzie widoczny. "Nie wiadomo, czy para zna już płeć dziecka, ale obie rodziny są bardzo podekscytowane tym faktem" - podaje źródło amerykańskiego serwisu plotkarskiego. 

Gigi Hadid nie potwierdziła informacji o tym, że spodziewa się dziecka, ale fani modelki już zauważyli pewien szczegół. Czyżby impreza urodzinowa Amerykanki była jednocześnie imprezą, na której para miała ujawnić płeć dzidziusia? Internauci zauważyli, że balony "25" mają niebieski i różowy sznurek. Być może to przypadek albo "para zostanie rodzicami bliźniąt" - twierdzą niektórzy komentujący.

Gigi Hadid i Zayn Malik: historia związku

W lutym tego roku, a dokładnie w Walentynki, Gigi Hadid przyznała, że znów spotyka się z Zaynem. Ich związek (z przerwami) trwa już kilka lat. Gigi i Zayn są oficjalnie razem od listopada 2015 roku i w tym czasie wystąpili razem w teledysku "Pillowtalk" promującym solowy album Malika. Mają również na koncie wspólną sesję dla amerykańskiego Vogue. W połowie kwietnia 2018 roku Amerykanka i starszy o dwa lata wokalista napisali na swoich kanałach społecznościowych, że postanowili zakończyć tę relację

"Gigi i ja mieliśmy niesamowicie ważny, kochający i zabawny związek, mam olbrzymi szacunek i uwielbienie dla Gigi jako kobiety i przyjaciółki. Ma niesamowitą duszę. Jestem wdzięczny wszystkim naszym fanom za poszanowanie tak trudnej decyzji i naszej prywatności w tym czasie. Chcieliśmy, żeby ta wiadomość wyszła jako pierwsza od nas. Kochamy was wszystkich" - napisał wtedy Zayn na Twitterze. Trzy miesiące później para jednak wróciła do siebie i... znów się rozstała, by kolejny raz wrócić do siebie na przełomie 2019 i 2020 roku.