Maciej Zień znowu projektuje dla Biedronki! W ubiegłym roku do sprzedaży polskiego dyskontu trafiła kolekcja "Home&Spa Maciej Zień" stworzona przez designera. W jej asortymencie znalazły się szlafroki, domowe kapcie, ręczniki, dywaniki łazienkowe i kosmetyczki. Wszystko w atrakcyjnych, niskich cenach. Podobne działania ma na swoim koncie BOHOBOCO, czy Gosia Baczyńska, która stworzyła kolekcję dla drogerii Rossmann. Luksus na każdą kieszeń?

Tym razem w Biedronce pojawi się galanteria skórzana Macieja Zienia. Będą to wysokiej jakości torebki, paski, portfele i rękawiczki. Wiemy już, że dodatki występują w kolorze pudrowego różu, wiśniowym, czerwonym, czarnym, granatowym czy szampańakim złocie. Ekskluzywne produkty z metką projektanta mają mieć przystępne ceny. Zostały zaprojektowane wyłącznie dla dyskontu, trafią do sprzedaży w wybranych sklepach już 23 listopada. Będą dostępne do 6 grudnia lub do wyczerpania zapasów. 

"Od zawsze niezwykła natura kobiet, ich piękno oraz silne charaktery były dla mnie inspiracją do tworzenia. Moja specjalnie zaprojektowana kolekcja pokazuje kobietom, że każda z nich zasługuje na perfekcyjnie wykonany element galanterii, który podkreśli jej indywidualny styl" – mówi Maciej Zień o nowym projekcie.

W kolekcji znalazły się dwa modele torebek, ze skóry pikowanej oraz ze skóry saffiano. Każda ma wymiar 20x14x7 cm i posiada pasek będący połączeniem naturalnej skóry oraz łańcuszka w kolorze złotym. Torebki, dostępne w trzech wariantach kolorystycznych, mają kosztować 169 zł za sztukę. Kolekcja Macieja Zienia to także trzy modele portfeli, ze skóry pikowanej, gładkiej oraz ze skóry saffiano. Każdy z modeli dostępny będzie w dwóch kolorach, w cenie 129 zł za sztukę. Do sklepów sieci Biedronka trafią również skórzane paski w czterech wariantach kolorystycznych oraz dwa modele rękawiczek skórzanych, każdy z nich w dwóch kolorach. Paski będzie można nabyć w cenie 59,90 zł za sztukę, a rękawiczki – 69,90 zł za parę.

Galanteria skórzana od Macieja Zienia w Biedronce! - ZDJĘCIA >>