G-Eazy i Demi Lovato są parą? Zaledwie dwa tygodnie temu do sieci trafiła informacja, że przystojny raper nie spotyka się już z Halsey. O końcu ich relacji poinformowała media oraz fanów sama 23-letnia wokalistka. Amerykanka w tym celu zamieściła wpis na stories z oficjalnym oświadczeniem. "G-Eazy i ja postanowiliśmy się rozstać.", mogliśmy przeczytać. Nie znamy prawdziwego powodu rozstania, ale spekuluje się, że chodziło o zdradę. Piosenkarka już jakiś czas temu usunęła z serwisów społecznościowych większość wspólnych zdjęć z 29-letnim raperem. Fani zaczęli wtedy spekulować, czy G-Eazy i Halsey są nadal razem. Okazuje się, że G-Eazy ma już nową partnerkę. Ale czy na pewno?

G-Eazy i Demi Lovato są parą?

O nowym związku rapera G-Eazy i Demi Lovato doniósł brytyjski serwis plotkarski Metro. Tabloid twierdzi, że ma zdjęcia świadczące o tym, że artysta i autorka takich hitów jak "Sorry Not Sorry", czy "Échame La Culpa" są razem. Patrząc na ujęcie wykonane przez paparazzi rzeczywiście Lovato wychodzi z klubu nocnego. Ale czy to na pewno G-Eazy? Demi ma zaledwie 161 cm wzrostu i mimo, że ma na sobie wysokie szpilki to towarzyszący jej mężczyzna jest zbyt niski na prawie dwumetrowego Gerlada. Jak podaje Google, Gillum mierzy 193 centymetry. Co za tym idzie jego sylwetka i fryzura (chyba, że G-Eazy kilka godzin wcześniej był u fryzjera?) nie pasują do osoby ze zdjęcia... Sfotografowana para wychodziła z klubu Warwick w Hollywood około 2:30 w nocy w ubiegłą sobotę.

Przypomnijmy, G-Eazy i Halsey spotykali się przez prawie rok. Zdążyli nawet nagrać wspólną piosenkę "Him & I", do której nagrano teledysk pod koniec ubiegłego roku. Klip, w którym G-Eazy i Halsey wystąpili ma prawie 240 milionów wyświetleń. Czy czeka nas kolejny utwór? Tym razem rapera z Demi Lovato?