Fryzury: koki w dziewczęcym wydaniu
Jeśli nie chcesz dodawać sobie lat, wybierz dziewczęcą wersję upięcia. Dziewczęcą, czyli wykonaną na pozór niedbale. Pozostaw luźne kosmyki lub grzywkę. Użyj spinek i skorzystaj z pomysłów takich projektantów jak: Gallagher, Kirchhoff, Christian Siriano, Ashish, John Galliano, Marni czy Bottega Veneta.

Fryzury: koki w wersji wieczorowej

Do wieczorych stylizacji idealnie pasują gładkie upięcia. Możesz wybrać duże, wysokie i klasyczne koki (Dennis Basso) lub postawić na delikatniejszą wersję upięcia z kokiem zebranym tuż przy linii szyi (Altuzarra, Iceberg, Chanel, Liberatore, Kristina, Naeem Khan, Ralph Lauren, Rucci). Przepiękną propozycję przedstawiła na wybiegu marka Gucci. Sztywno owinięty pasmem włosów kok, wygląda niezwykle elegancko i szykownie.

Fryzury: koki w stylu lat 60.

Zabaw się konwensją i wróć do przeszłości. Bądź jak seksowna Brigitte Bardot i postaw na kok w wersji XXL. Ciekawą opcję z wykorzystaniem opaski przedstawiła na pokazie wiosenno - letnich trendów marka Louis Vuitton. Inne propozycje? Sprawdź pokazy: Moschino, John Richmond, Philipp Plein lub wybierz wersję pin-up girl z pokazu Kate Spade.

Fryzury: koki z warkoczem

Warkocz to idealna fryzura na lato. Dlaczego nie wykorzystać ich do pomysłowego upięcia? Bardzo ciekawe koki z warkoczami wykorzystali: Jo No Fui, Basharatyan, Emerson, Honor oraz Mohapatra. Bardzo modny w tym sezonie jest także koszyczek. Aby urozmaicić tą fryzurę, wpleć z warkocz kolorową chustkę (Nonoo).

Fryzury: koki z dodatkami

Każdą, nawet najprostszą wersję koka, możesz wzbogacić dodając do stylizacji spinki lub biżuterię. Skorzystaj z pomysłu Dolce & Gabbana - luźniej upnij włosy i postaw na bogate ozdoby – duże kolczyki i strojną opaskę.

Przedziałek pośrodku głowy sprawia, że upięcia sprawiają wrażenie retro. Możesz też skopiować upięcie z pasmami zawiniętymi nad uszami z pokazu Valentino.

Fryzury: koki w nowoczesnej wersji

Jeśli lubisz eksperymentować i nie boisz się odważnych stylizacji, koniecznie wypróbuj koka z irokezem (Malandrino lub Clover Canyon), wysokie upięcie z chustką z wybiegu Max Mary lub kok zawinięty w kształt węża z pokazu Issa.

Czytaj także:

Fryzury na plażę>>

Długie fryzury [ZDJĘCIA]>>