Lata 70. czy 80. cały czas są na fali - również jeśli chodzi o fryzury. Internautki oszalały na punkcie uczesania w stylu Farrah Fawcett czy grzywki Brigitte Bardot. Najnowszą inspiracją jest teraz księżna Diana, która od dekad pozostaje niezmiennie ikoną stylu i szyku. Chodzi o jej słynne cięcie, które pojawia się teraz w tiktokowych filmikach. Ich oglądalność mierzona jest w milionach!

Fryzura w stylu księżnej Diany jest hitem na TikToku. Jeden z filmików ma już prawie 10 milionów wyświetleń!

Choć od premiery 4. sezonu "The Crown" minęło już kilka miesięcy postać księżnej Diany nadal pojawia się w mediach. A to za sprawą stylizacji Kate Middleton, czy sieciówkom, które odtwarzają niektóre elementy garderoby byłej księżnej Walii. Zdjęcia arystokratki zdobywają tysiące "lajków" na portalach społecznościowych. Teraz znów jest głośno o zmarłej w 1997 roku Brytyjce. Tym razem na wokandzie jest jej fryzura z lat 80. A wszystko dzięki tiktokerce Rose Van Rijn. Influencerka jest wielką fanką stylu vintage, a zwłaszcza lat 60. i 70. jednak cięcie Diany okazuje się być ponadczasowe i pasuje nawet do innych trendów z przeszłości. 

W viralowym filmiku Rose zobaczycie najpierw zdjęcie z magazynu sprzed kilku dekad, a potem zaczyna się tutorial. Efekt? @70srose wygląda jak Diana! A także jak... Kristen Stewart, która wciela się w księżną Walii w nadchodzącym filmie "Spencer". Klip tak bardzo się spodobał, że w ciągu czterech dni od jego publikacji zdobył już 9,4 miliona wyświetleń. Wow!

@70srose

The tutorial you all have been waiting for ##70s ##80s ##1980s ##princessdiana ##ladydiana ##ladydi ##vintage ##retro ##edgeofseventeen

Edge of Seventeen - Stevie Nicks

P.S. Do stworzenia tego looku będzie wam potrzebna z pewnością lokówka oraz kosmetyki, które utrwalą fryzurę.