Francuski resort poinformował w środę wieczorem, że liczba ofiar śmiertelnych z powodu Covid-19 wzrosła w tym kraju o 231. Francuska redakcja ELLE postanowiła złożyć hołd lekarzom, pielęgniarkom i wszystkim służbom medycznym, które walczą z koronawirusem. Na ilustrowanej okładce specjalnego wydania ELLE (autorstwa Soledad Bravi) widać lekarki i pielęgniarki w maseczkach, które stały się symbolem światowego kryzysu. Ilustracji towarzyszy napisane kapitalikami słowo MERCI. Na Facebooku obok grafiki pojawił też komentarz, w którym zespół ELLE France dziękuje za zaangażowanie personelu medycznego w walkę z pandemią. Okładką naszych francuskich koleżanek i kolegów dzielimy się z wami na naszym Instagramie:

 

Dzisiejsza okładka ELLE France mówi więcej niż milion słów! Zastosujmy się do powszechnej kwarantanny. Zostańmy w domach, jeśli mamy tylko taką możliwość. Tak najprościej pomożemy tym, którzy teraz muszą pomagać innym. - czytamy pod postem na ELLE Polska.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ELLE Poland (@ellepolska) Mar 25, 2020 o 2:27 PDT

 

Specjalny numer ELLE France jest przede wszystkim przewodnikiem po pracy, szkole i kulturze w dobie pandemii. Na elle.pl też znajdziecie artykuły poświęcone tej tematyce oraz niezbędne informacje dotycząc tego, jak przetrwać home office. Przekonujemy, że to dobry moment na zadbanie o siebie i innych.