Forbes ujawnił kolejną listę! Tym razem opiniotwórczy magazyn podał, które aktorki zarabaiją najwięcej w Hollywood! Zgadniecie o które nazwiska chodzi? W zeszłym roku triumfowała Jennifer Lawrence, aktorka mogła pochwalić się przychodem w wysokości 46 milionów $ brutto (w 2015 suma była mniejsza o 13 milionów $). Tuż za nią uplasowały się Melissa McCarthy oraz Scarlett Johansson. Jednak najnowsze zestawienie wygląda zuepłnie inaczej!

Jennifer Lawrence została zdetronizowana przez gwiazdę filmu "La La Land", czyli Emmę Stone. Według Forbesa, 28-latka w ciągu ostatnich 12 miesięcy zgarnęła aż 26 milionów $ (przed opodatkowaniem!). Produkcja, za którą Stone otrzymała OScara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej zarobiła aż 445.3 milionów $.

Jak podaje Forbes, na kolejnych miejscach znalazły się: Jennifer Aniston (głownie zarabia na reklamach dla linii lotnczych Emirates, Smartwater, czy Aveeno), Jennifer Lawrence, a także Melissa McCarthy i Mila Kunis. Dowiedz się kto jeszcze trafił na listę:

Forbes: najlepiej zarabiające aktorki w 2017 roku >>