Gdy prawie pół roku temu dowiedzieliśmy się, że Ryan Gosling zadebiutuje jako reżyser (i scenarzysta), wiedzieliśmy, że ta produkcja będzie tematem numer jeden przez najbliższe tygodnie. Minął miesiąc, jeden, drugi i nic! Informacje na temat filmu o roboczym tytule "How to catch a monster" są wydzielane sporadycznie. Na razie wiemy tyle:

  • debiut Goslinga ma być mrocznym, surrealistycznym dramatem.
  • nie wiadomo, czy Ryan zagra w nim, wiemy jednak, że główną rolę powierzył Christinie Hendricks, z którą spotkał się na planie "Drive".
  • Hendricks w jednym z wywiadów przyznała, że jej bohaterka będzie pracować w dziwnym, fetyszystycznym klubie.
  • "How to catch..." to opowieść o Billy, matce dwójki dzieci, która" trafia do ukrytego i przerażającego świata makabry po tym, jak jej nastoletni syn odkrywa sekretną drogę do podwodnego miasta. Billy musi odkryć pewną mroczną tajemnicę, żeby uratować rodzinę."

Ostatnio okazało się, że u Goslinga wystąpi także jego aktualna dziewczyna, czyli Eva Mendes. Para pracowała już wspólnie na planie "Drugiego Oblicza". Amerykanka wcieli się w postać kobiecą, mająca kluczowe znaczenie dla tajemniczego Klubu Wielkiego Złego Wilka. Niewiele to nam mówi, ale mamy nadzieję, że gdy zdjęcia ruszą wiosną, pojawią się jakieś przecieki.