Efekt jest z pewnością ciekawy. Zaskakujący jest już sam w sobie fakt, że Eva Mendes uchyliła cokolwiek ze swojego życia prywatnego. Aktorka i Ryan Gosling od lat nie pojawiają się na łamach gazet, nie udzielają wspólnych wywiadów, a w agencjach fotograficznych znajdziemy pojedyncze zdjęcia tej sławnej pary. Mendes nie ujawnia też zbyt wiele na swoim instagramie. Tym razem zrobiła wyjątek. 

Eva Mendes pozwoliła swoim córkom wykonać makijaż na sobie. Zdjęcie jest już hitem na instagramie

Kwarantanna jest ciężka dla wszystkich, również dla celebrytów. Czy można zainteresować dzieci? Pomysły na zabawy kończą się... 46-letnia Eva Mendes np. zezwoliła swoim córkom, aby te wykonały na jej twarzy makijaż. Jak im poszło? Z pewnością jeszcze muszą podszkolić swoje umiejętności w tym temacie, ale przecież od czegoś trzeba zacząć. Makijaż Evy Mendes wykonały 5-letnia Esmeralda, oraz o rok młodsza Amada Lee. Dziewczynki uwielbiają niebieski cień do powiek, ponieważ to kolejna taka zabawą, na którą pozwoliła im mama. Zdjęcia zobaczycie poniżej.

Ryan Gosling i Eva Mendes poznali się na planie filmu "Drugie oblicze" w 2011 roku. Oboje rzadko odpowiadają na pytania dotyczące swoich pociech, ale udało się ustalić, że dziewczynki mówią zarówno po angielsku, jak i po hiszpańsku. Aktorka znana m.in. z filmu "Drugie oblicze", czy "Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta" w rozmowie z magazynem People przyznała, że chciałaby, aby jej dzieci znały kubańskie korzenie swojej mamy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Eva Mendes (@evamendes) Maj 16, 2020 o 1:55 PDT