Kwestia stanu cywilnego gwiazdorskiej pary wypłynęła po tym, jak na Instagramie pojawiło się zdjęcie aktorki z widocznym tatuażem. Eva Mendes ozdobiła nadgarstek napisem „de Gosling”. Przyimek „de” w tradycji latynoamerykańskiej charakterystyczny jest dla zamężnych kobiet, dlatego fani natychmiast zaczęli wypytywać o ślubne zdjęcia. Gwiazda cierpliwie odpowiadała na komentarze, zapewniając, że tatuaż zrobiła dawno temu, a nieuważni obserwatorzy „widzieli go już milion razy”. I choć szanse na to, że fotografie w białej sukni ujrzą światło dzienne, ciągle są niskie, gwiazda zdecydowała nie trzymać nas dłużej w niepewności i otworzyła się na temat relacji z długoletnim partnerem.

Eva Mendes potwierdza plotki o ślubie. Aktorka nazwała Ryana Goslinga swoim mężem

Eva Mendes i Ryan Gosling poznali się w świetle reflektorów, ale przez następne lata konsekwentnie unikali rozgłosu. Ich drogi złączyły się na planie filmu „Drugie oblicze” z 2012 roku. Przed kamerą zagrali kochanków, którzy próbują zapewnić godny byt nowonarodzonemu synowi. Aktorski duet wkrótce doczekał się dzieci w prawdziwym życiu. Eva i Ryan są rodzicami dwóch córek – Esmeraldy i Amandy. O sprawach rodzinnych wypowiadają się rzadko i bardzo ostrożnie. Właśnie z tego powodu z pozoru niewinna wypowiedź aktorki wywołała tak duże poruszenie. O jakie słowa chodzi?

Eva Mendes przebywa obecnie w Australii, gdzie pracuje nad nowym filmem. Podczas rozmowy z dziennikarzami programu Today wyraziła wdzięczność za ciepłe przyjęcie i dobrą atmosferę: „Wszyscy są tutaj bardzo gościnni, jest tu także mój mąż Ryan i razem spędzamy cudowny czas”. To nie literówka. Eva Mendes nazwała Ryana Goslinga swoim mężem!

Jednak ta deklaracja nie wystarczyła prezenterom australijskiej telewizji. W trakcie nagrania The Kyle and Jackie O Show prowadzący dopytywali gościnię o sprawy miłosne i zasugerowali, że ponad 10 lat razem to dobry czas na sformalizowanie związku. „Kto powiedział, że już nie jesteśmy małżeństwem? Lubię zachowywać takie rzeczy w tajemnicy, jestem bardzo tajemniczą kobietą” – skomentowała plotki o ślubnych planach.

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć im kolejnych szczęśliwych lat!