The Odder Side: same sukcesy

Marka prowadzona przez Justynę Przygońską i Brygidę Handzelewicz-Wacławek ma na koncie pokaźną liczbę osiągnięć. Od zachwycających kampanii z gwiazdami, obecność w butikach na całym świecie po noszenie ubrań przez it-girls (wśród fanek marki są m.in. Hailey Bieber, Elsa Hosk, Caroline de Maigret czy Rosie Huntington-Whiteley). To właśnie ten kobiecy duet, wylansował modę na zmysłowe swetry i t-shirty z odkrytymi plecami, która trwa do dziś!

Popularna polska marka od teraz dostępna w Selfridges: sieci najbardziej luksusowych domów towarowych w Wielkiej Brytanii

Eva Longoria w swetrze The Odder Side

,,Stawiamy nacisk na to, by świadomie podchodzić do planowania kolekcji i materiałów w niej wykorzystanych" podkreślają dziewczyny z The Odder Side. Ten klasyczny sweter, został wykonany m.in. z włókien Baby Suri Alpaka pochodzących z peruwiańskich hodowli zrzeszonych w organizacji AIA. Poliamid, dookoła którego owinięte są włókna alpaki, pochodzi z produkcji zero waste, co oznacza, że wykonywany jest bezodpadowo. Dla marki istotne jest, aby produkowane ubrania były zgodne z ideą zrównoważonej mody. Nic dziwnego więc, że sweter przypadł do gustu samej Evie Longorii! Amerykańska aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym siedzi na sofie i pije poranną kawę, ubrana w sweter polskiej marki The Odder Side model ,,ONCE MAMBA". W tym samym modelu widziana była także niemiecka blogerka i modelka Caroline Daur. Brand prowadzony przez Justynę i Brygidę pokochały nie tylko Polki, ale kobiety na całym świecie, które składają wizyty nie tylko w butiku online, ale także offline w Paryżu przy 68 rue du temple. 


Sweter ,,ONCE MAMBA" znajdziecie w sklepie internetowym marki, w kategorii SALE niemal 50% taniej!