Jak zawsze producenci trzymają nas w niepewności i nie odkryli wszystkich kart. Jednak wszystko wskazuje na to, że 2. sezon serialu "Euforia"/"Euphoria" pojawi się prędzej niż później. Skąd to wiemy? HBO ujawniło swój najnowszy spot reklamowy promujący nowe sezony swoich hitów, jak i całkiem nowe tytuły.

Ten słynny film zaraz zniknie z platformy HBO Go! Zagrała w nim Meryl Streep. O jaki tytuł chodzi? >>

Zendaya przyćmiła wszystkie gwiazdy na Critics’ Choice Awards 2020. Jej różowa suknia zachwyca! >>

"Euforia 2": nowe odcinki na HBO już niebawem

HBO postanowiło zrobić swoim widzom prezent świąteczny i wypuściło klip o premierach na następny rok. W 2020 na pewno zobaczymy nowości typu "Nowy papież" (to kontynuacja "Młodego papieża"), "Outsider", miniserial "The Undoing", "Perry Mason", "Spisek przeciwko Ameryce", "To wiem na pewno", "Avenue 5", "Kraina Lovecraft", "Dzień trzeci", a także kolejne odcinki, takich produkcji jak "Westworld", "Sukcesja", czy właśnie "Euforia"/"Euphoria". Dokładna data nie jest jeszcze znana, ale to dobra wiadomość. Część fanów obawiała się, że na dalsze losy bohaterów trzeba będzie czekać do 2021 roku.

Zobaczcie filmik od HBO:

"Euforia"/"Euphoria": o czym jest kontrowersyjny serial HBO?

"Grupa licealistów stara się przeżywać swoje miłości i przyjaźnie oraz znaleźć swoje miejsce w świecie zdominowany przez media społecznościowe, w którym nie brakuje narkotyków i seksu" - możemy przeczytać w opisie przygotowanym przez HBO. Główna bohaterka, 17-letnia Rue, wraca z odwyku i zastanawia się co zrobić dalej ze swoją przyszłością. Jej życie się zmienia, gdy poznaje transseksualną dziewczynę, Jules Vaughn, która przyjeżdża do miasta po rozwodzie rodziców. Poznajemy też szkolnych przyjaciół Rue. Każdy z nich ma jakąś tajemnicę, czy lęki. Niektórzy odkrywają siebie i swoją seksualność, inni po prostu chcą poczuć się częścią grupy.

W "Euforii" główną rolę zagrała Zendaya, a na planie partnerowali jej m.in. Hunter Schafer, Jacob Elordi, Algee Smith oraz Sydney Sweeney. Za pomysł, scenariusz, produkcję i reżyserię 5. odcinków odpowiada Sam Levinson. Amerykańska "Euforia"/"Euphoria" na HBO oparta jest na izraelskim pierwowzorze o tym samym tytule.