Emmy 2020 to wielkie święto telewizji, niestety pandemia koronawirusa sprawiła, że organizatorzy musieli zrezygnować z dobrze nam znanej gali, ale to nie oznacza, że nie mogliśmy poznać tegorocznych laureatów. Wielka feta przeniosła się do digitalu, a dokładnie do internetu. Rozdanie statuetek poprowadził Jimmy Kimmel, a nominowani aktorzy siedzieli w domu niecierpliwie czekając na ogłoszenie wyników i wyczytanie nazwisk laureatów. Prowadzącemu przez chwilę partnerowała Jennifer Aniston, gdzie doszło do małego zdarzenia z udziałem gaśnicy, która potem wróciła do domu, żeby obejrzeć relację w gronie aktorek z serialu "Przyjaciół". Jednak najwięcej mówi się o Zendayi!

Emmy 2020: Zendaya została najmłodszą laureatką amerykańskich nagród telewizyjnych

Zendaya nie tylko znów została okrzyknięta najlepiej ubraną gwiazdą na gali, ale aktorka pobiła również rekord - Amerykanka jest najmłodszą zwyciężczynią w kategorii "Outstanding Lead Actress in a Drama Series" w długiej historii Emmy. Rok temu ten laur należał do Jodie Comer ("Killing Eve"). Zendaya została doceniona za główną rolę w hicie HBO, czyli "Euforię".

24-latka na internetową galę Emmy 2020 wybrała aż dwie stylizacje. Suknię projektu Christophera Johna Rogera oraz Armani Prive.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Law Roach (@luxurylaw) Wrz 20, 2020 o 7:41 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Law Roach (@luxurylaw) Wrz 20, 2020 o 1:27 PDT

Emmy 2020: Jennifer Aniston i jej stylizacja na gali rozdania nagród

Jennifer Aniston pojawiła się na internetowej gali Emmy Awards 2020 dwa razy. Raz towarzyszyła w studio prowadzącemu imprezę, ale nie tylko. Organizatorzy połączyli się z domem aktorki, gdzie była również Courtney Cox, która stwierdziła, że razem z Aniston mieszkają razem... od 1994 roku, co miało nawiązać do kultowego serialu "Przyjaciele". Chwilę później na ekranie pojawiła się Lisa Kudrow. Zobaczcie:

Jennifer Aniston wystąpiła w czarnej sukni vintage od marki Christian Dior.

East News

Emmy 2020: kreacje gwiazd

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kerry Washington (@kerrywashington) Wrz 20, 2020 o 6:41 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Regina King (@iamreginaking) Wrz 20, 2020 o 10:40 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tracee Ellis Ross (@traceeellisross) Wrz 20, 2020 o 4:54 PDT

Emmy 2020: suknie i kreacje gwiazd na internetowej gali. Jennifer Aniston, Zendaya, Reese Witherspoon