Choć "Piękna i Bestia" trafi do polskich kin 17 marca, od kilku tygodni ekipa filmowa jeździ po świecie i reklamuje produkcję opartą na filmie animowanym Disneya z 1991 roku. Największą uwagę przyciąga oczywiście odtwórczyni głównej roli, czyli Emma Watson. Brytyjka chętnie pozuje na czerwonym dywanie oraz udziela się podczas konferencji prasowych. Co więcej, założyła nawet spacjalne konto na instagramie o nazwie @the_press_tour (przeczytasz o tym tutaj >>). To właśnie tam Watson zamieszcza zdjęcia i filmiki ze stylizacjami, w których promuje "Piękną i Bestię". Oprócz fotografii z lookami znajdziemy też informacje na temat projektanta, i z czego została dana kreacja wykonana (Emma promuje zrównoważoną modę i styl eko). 

Rozbawiony Timothee Chalamet i Emma Watson w zaskakującej sukni na premierze "Little Women". Zobaczcie pozostałe kreacje gwiazd >>

Pierwsza oficjalna prezentacja filmu "Piękna i Bestia" odbyła się w Paryżu. Emma Watson wystąpiła wtedy w niebieskiej sukience Louis Vuitton wykonaną z recyklingowanego poliestru (wytworzono go z plastikowych butelek). Potem miała na sobie komplet Oscar de la Renta z organicznego jadwabiu i wełny.

Następnie Emma Watson pojechała do Londynu. W stolicy Wielkiej Brytanii zorganizowano uroczystą premierę z udziałem fotoreporterów. Galę zorganizowano w pałacu o nazwie Spencer House, który wybudowano w 1756 roku (dziś można go wynająć na ślub lub bal). Za to pokaz filmu odbył się w słynnym kinie Odeon na placu Leicester (zaproszono ok. 1600 osób!). 26-letnia aktorka (posłuchaj jak śpiewa w filmie "Piękna i Bestia" >>) miała na sobie suknię autorstwa Emilii Wickstead. A następnego dnia, w trakcie konferencji prasowej Watson udzielała wywiadów w czarnym komplecie 3.1 Phillip Lim z wizskozy (z certyfikatem Forest Stewardship Council).

Emma Watson promuje film "Piękna i Bestia". Zobacz stylizacje gwiazdy! >>>

Potem cała ekipa "Pięknej i Bestii" z Emmą Watson na czele poleciała do Chin. W Szanghaju aktorka olśniła wszystkich w przepięknej sukni Elie Saab. Jak możemy przeczytać na instagramie, stworzono ją z resztek tkanin, które zostały z poprzedniej kolekcji haute couture! Zużyto na nią 15 metrów tiulu, jedwabne nici, cekiny, koraliki, a także pięć metrów "iluzji" tiulu i cztery metry jedwabnej żorżety.

Emma Watson promuje film "Piękna i Bestia". Zobacz stylizacje gwiazdy! >>>