Koniec kariery Emmy Watson?

Emma Watson robi przerwę od aktorstwa. Taka informacja obiegła wczoraj brytyjskie media. Jak donosi dziennik Daily Mail, agent 30-letniej aktorki poinformował dziennikarzy, że kariera gwiazdy jest ostatnio w "stanie uśpienia" i w najbliższym czasie nie podejmie ona żadnych nowych projektów. Przez wielu zostało to zinterpretowane jako rezygnacja z dalszych ról filmowych. Warto jednak podkreślić, że z tego stanu uśpienia łatwo się przebudzić, dlatego nie jest pewne jak może potoczyć się kariera Watson w ciągu kilku lat. Aczkolwiek Emmę mogliśmy ostatnio oglądać w 2019 roku w filmie „Małe kobietki”, a w ostatnich miesiącach nie było słychać nic na temat nowych angaży aktorki. W grudniu 2019 roku Page Six poinformowało też, że aktorka zrezygnowała z dołączenia do swoich kolegów z obsady - Saoirse Ronan, Florence Pugh, Elizy Scanlen, Laury Dern, Timothée Chalamet i Meryl Streep - z trasy promującej nową produkcję i uczestniczyła jedynie w premierze filmu. Nie wiadomo jednak co było powodem takiej decyzji.

Jaki jest powód rezygnacji Emmy Watson z aktorstwa?

Informatorzy Daily Mail, mówią, że przyczyną rezygnacji z kariery aktorki może być jej relacja z Leo Robintonem, z którym zaczęła spotykać się pod koniec 2019 roku. Podobno w tym momencie Watson chce skupić się na swoim związku z domniemanym narzeczonym. Informacje na temat nowego chłopaka po raz pierwszy pojawiły się w październiku 2019 roku, gdy przyłapano aktorkę na spotkaniu z pewnym tajemniczym mężczyzną. Później para została przyłapana na pocałunkach w Notting Hill, a niedługo po tym okazało się, kim jest wybranek gwiazdy. 31-letni Leo Robinton, to biznesmen z Kalifornii, który dorobił się fortuny na sprzedaży produktów z wykorzystaniem legalnej marihuany. Ostatnio para widziana była w Los Angeles, gdzie na zdjęciach zrobionych przez paparazzi fani dopatrzyli się na palcu gwiazdy pierścionka zaręczynowego! Być może Watson zaczyna myśleć poważniej o swojej relacji i założeniu rodziny? Jednak są to tylko spekulacje, a na porzucenie aktorstwa mogło mieć wpływ wiele innych czynników. Jak wiemy pandemia koronawirusa znacząco zmieniła krajobraz branży filmowej, przez co wiele projektów zostało chwilowo wstrzymanych, co mogło mieć wpływ na chwilową przerwę aktorki.

Kariera Emmy Watson

Emma Watson występowała na planach filmowych od ósmego roku życia. Sławę przyniósł jej filmowy cyklu "Harry Potter", gdzie grała jedną z głównych ról razem z Danielem Raddcliffem oraz Rupertem Grintem. Poza tym grała u boku Russelle'a Crowe'a ("Noe: Wybrany przez Boga"), Toma Hanksa ("The Circle: Krąg") i została gwiazdą Disneya ("Piękna i Bestia"). Ostatni hit "Małe kobietki" z 2019 r., w którym wystąpiła u boku Meryl Streep i Saoirse Ronan, był nominowany do sześciu Oscarów i finalnie otrzymał nagrodę za Najlepsze Kostiumy.