Niestety, tego jeszcze nie wiadomo, ponieważ żadne z małżonków nie podzieliło się oficjalną informacją na ten temat. Emma Stone słynie zresztą ze strzeżenia swojej prywatności. Co ciekawe, aktorka nie ma nawet swojego konta na Instagramie, co w dobie powszechnych social mediów jest rzadkością. Profil posiada za to jej mąż - to tam para ogłosiła swoje zaręczyny. Jednak od tego czasu (a było to w grudniu 2019) McCary opublikował tylko jeden post.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @davemccary

Co wiemy na temat dziecka Emmy Stone?

Do mediów przedostaje się niewiele faktów z życia aktorki - z reguły są to doniesienia tabloidów i newsy, które można wysnuć ze zdjęć paparazzi. Tak stało się w przypadku ślubu jej oraz Dave'a McCary'ego. Nikt nie wiedział, że ceremonia się odbyła do momentu, aż na zdjęciach fotoreporterów nie zaobserwowano Emmy ze złotą obrączką na palcu. Również w przypadku pierwszego dziecka małżeństwa, jedynym źródłem informacji są doniesienia tabloidów. Portal TZM poza wiadomością o narodzinach pociechy, nie podał żadnych innych szczegółów. 

"Nie wiemy jeszcze, jakiej płci jest dziecko pary, ale Emma i Dave z pewnością są wniebowzięci" - można przeczytać na łamach serwisu.