Emma Stone bardzo rzadko ujawnia fakty ze swojego życia prywatnego, trudno nawet znaleźć aktualne zdjęcia gwiazdy, ponieważ omija większość wydarzeń towarzyskich w Los Angeles. Wyjątkiem są premiery jej filmów, niektóre gale filmowe oraz pokazy Louis Vuitton (aktorka jest ambasadorką marki). Stone złamała tę zasadę jeszcze przy jednej okazji, gdy kilka miesięcy temu ujawniła, że jest zaręczona. Jednak nie podała żadnych szczegółów dotyczących ślubu. Dlaczego teraz wszyscy uważają, że Emma Stone zmieniła stan cywilny?

Emma Stone wzięła ślub? Aktorka zdecydowała się wyjść za mąż w tajemnicy przed wszystkimi

Emma Stone niedawno wzięła udział w rozmowie online z Reese Witherspoon. Aktorki rozmawiały o życiu w trakcie kwarantanny, dzieciach i lękach związanych z pandemią koronawirusa. Fani od razu zauważyli pewien szczegół - Stone miała na palcu złotą obrączkę! Dziennikarze dotarli do informacji, że gwiazda miała wziąć ślub w marcu tego roku, ale uroczystość nie odbyła się z powodu wspomnianej pandemii. Czyżby 31-latka zmieniła stan cywilny w późniejszym terminie? Plotki podgrzała jeszcze wypowiedź Amerykanki w trakcie rozmowy. Gwiazdom w rozmowie partnerował jeszcze dr Harold Koplewicz, który w pewnym momencie zażartował: "Jeśli poślubisz mężczyznę z lękami, to będziesz mnie znała do końca swojego życia". "Na szczęście tego nie zrobiłam" - odpowiedziała Emma Stone.

Emma Stone i Dave McCary: historia związku, zaręczyny

Emma Stone i Dave McCary spotykają się od 2017 roku. 34-letni mężczyzna jest reżyserem i scenarzystą w kultowym programie Saturday Night Live (aktorka wystąpiła w jednym z odcinków tego show). Kilka miesięcy temu oboje pojawili się na ślubie Jennifer Lawrence i Cooke'a Maroneya. Wcześniej Emma Stone spotykała się z amerykańskim aktorem Andrew Garfieldem (2011-2015), którego poznała na planie filmu "Niesamowity Spider-Man".

Emma Stone i Dave McCary o zaręczynach powiadomili na początku grudnia ubiegłego roku. Para postanowiła opublikować zdjęcie, na którym widać pierścionek zaręczynowy gwiazdy. Nie trzeba było więcej dodawać - w opisie Dave zamieścił jedynie emoji z serduszkami.