Kim jest mąż Emily Ratajkowski? 27-letnia modelka od kilku tygodniy w swoich kanałach społecznościowych nie ukrywała, że spotyka się i podróżuje z przystojnym blondynem. Tajemniczy mężczyzna u boku Emily to nie Jeff Magid, z którym modelka była związana przez trzy lata, ale aktor i producent filmowy Sebastian Bear-McClard, znany ze świetnie ocenionego przez krytyków filmu Good Time z Robertem Pattinsonem. 

Emily Ratajkowski została pozwana! Czy modelka będzie musiała zapłacić wysoką karę? >>

Jak długo Ratajkowski spotykała się z McClardem? Tego nie wiadomo, ale dość spontaniczna ceremonia ślubna odbyła się kilka miesięcy po tym, jak Sebastian po raz pierwszy pojawił się w poście instagramowym Ratajkowski. Para pobrała się w Nowym Jorku, co modelka także zdradziła na swoim społecznościowym koncie. W ceremonii wzięli udział przyjaciele i znajomi z branży - między innymi Josh Safdie, reżyser filmu "Good Time". Emily na uroczystość zabrała też swojego psa.

Spodziewaliście się białej sukni od jednego z najbardziej prestiżowych domów mody? Prawdopodobnie takiej w ogóle w tej sytuacji nie było - na zdjęciach Emily Ratajkowski pozuje w musztardowym garniturze z Zary, który kosztuje kilkaset złotych i pięknym czarnym kapeluszu. To przypomina look Bianki Jagger, która w latach 70. wyszła za Micka Jaggera w garniturze od YSL.