Mimo, że ostatnio większość światowych premier filmowych oraz branżowych imprez zostało odwołanych, to modowych inspiracji i pomysłów na ujęcie nowych trendów nieustannie dostarczają nam gwiazdy pojawiające się w znacznie mniej oficjalnych - ale wciąż zaskakujących - stylizacjach. Kilka dni temu Emily Ratajkowski została sfotografowana na spacerze po nowojorskim Manhattanie, kolejny raz udowadniając, że najlepiej czuje się outfitach inspirowanych latami 90.

Emily Ratajkowski w stylizacji inspirowanej latami 90. Spódnica modelki to hit tego lata. Pochodzi z kolekcji marki uwielbianej przez influencerki

Modelka na tę okazję wybrała brązowy jedwabny top z długimi rękawami marki Miaou, podchodzący z jesiennej kolekcji tego brandu z roku 2018, więc niestety jest już nie do kupienia. Nie był to też pierwszy raz, kiedy modelka miała go na sobie. Do niego Emily dobrała spódnicę z jednej ze swoich ulubionych marek, czyli od kultowego już Realisation Par, (chodzi o model The Cookies), który na stronie dostępny jest za 140 funtów, czyli około 700 złotych. Oprócz tego Ratajkowski miała na sobie klasyczne szare sneakersy New Balance, model 574 oraz charakterystyczną skórzaną białą torebkę na ramię, która ostatnio stała się hitem Instagramu, czyli model Ostra White od amerykańskiej projektantki Caroliny Santo Domingo. Na jej stronie internetowej (jeszcze dostępny, ale kto wie na jak długo?) torebka ta do kupienia jest za 695 dolarów, czyli równowartość około 3 tysięcy złotych. Emily uzupełniła stylizację dużymi kocimi okularami od Versace oraz złotą biżuterią - składały się nią medalion, wiszące kolczyki koła oraz pierścionek - od dość popularnej wśród gwiazd marki jubilerskiej Foundrae. Wygląda na to, że Emily bardzo ukochała sobie styl inspirowany Rachel Green z nieśmiertelnych “Przyjaciół”!

Getty Images