Tytułowy trend jest tak samo wpisany w część tego sezonu, jak dni spędzone na nadmorskiej plaży czy festiwalach, a co za tym idzie, jest idealnym płótnem, aby podkreślić złotą opaleniznę lub wydobyć z dodatków wszystko, co najlepsze. Zestawy utrzymane w takim charakterze są ponadczasowe i eleganckie, co więcej, z powodzeniem sprawdzają się zarówno na wielkich wydarzeniach, egzotycznej plaży jak i na codzienne, niezobowiązujące wyjścia. Ostatnio świeżo upieczona mama Emily Ratajkowski weszła w "romans" z bielą i pokazała się na ulicach Manhattanu w przykuwającym uwagę stroju.

Założycielka marki Inamorata zdecydowała się na białą sukienkę, która wydobyła jej nienaganną figurę i podkreśliła kobiece kształty. Sukienka z bawełnianego haftu, z szerokimi rękawami z szyfonu oraz dekoltem w kształcie litery V pochodzi od marki Sofia The Label. Model "Palermo" można zakupić na oficjalnej stronie marki za około 1 500 zł. Emily łącząc swój outfit ze sportowymi butami nadała temu zestawowi swobodny charakter. Za to kultowe na całym świecie minimalistyczne, białe trampki pochodzą od marki Superga i można je dostać na polskich platformach sprzedażowych.

29-latka zwieńczyła swój monochromatyczny look  kolorowym akcentem w postaci torebki w stylu Pochette bag. To model, który szturmem zdobył nasze wirtualne, instagramowe serca i stał się hitem 2021 roku. Model "BUCKLE POUCHETTE RAFFIA" pochodzi od marki Boyy i można ją zakupić w cenie blisko 2 900 zł. Dopełnieniem stylizacji były brązowe okulary przeciwsłoneczne od Lindy Farrow, model Alessandra C2.

Emily Ratajkowski swoim strojem stworzyła romantyczną, a zarazem nowoczesną i świeżą stylizację: „Kobiety myślą o wszystkich barwach z wyjątkiem braku koloru. Dla mnie czerń ma w sobie wszystko. Biel też. Ich piękno jest absolutne. To idealna harmonia.”– tak jak mówiła kiedyś Coco Chanel.